
23 листопада в селі Ленківці Кельменецького району у помешканні виявили двох людей без ознак життя - чоловіка 1965 року народження та жінку 1966 року народження.
За попередніми даними, напередодні ввечері люди розпалили піч і лягли спати. Вночі, коли вони спали, внаслідок несправності пічного опалення почав виділятися чадний газ.
Вранці наступного дня сусіди помітили, що люди тривалий час не виходять на вулицю. Сусіди зайшли всередину, проте виявили мешканців будинку вже без ознак життя. Ознак пожежі та горіння на місці події не виявлено. Тіла загиблих направили на судово-медичну експертизу в місто Сокиряни для встановлення причини смерті, повідомили у прес-службі УДСНС України у Чернівецькій області.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар