
У ніч з 20 на 21 квітня 2016 року мерія Сторожинця розпочала роботи по відновленню горизонтальної дорожньої розмітки. Як і минулого року, за європейською практикою, роботи виконуються в нічний час. Про це інформує Сторожинець.Info.
Підрядником виступає ПП "Спецтехніка АЛОР". Як розповів директор Ярослав Айріх, розмітка наноситься вночі для того, щоб не створювати незручності містянам і виконавцям робіт та дати час фарбі полімеризуватися. Зверху фарбу обсипають склокульками для кращої видимості в світлі фар автомобіля.
У зв’язку з тим, що температура повітря ще недостатньо висока, вночі оновили тільки розмітку пішохідних переходів в центрі міста, а відновлення всієї розмітки проведуть за сприятливих погодних умов.

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар