• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Каталог фірм
Pogliad.ua – Понеділок, 23 Квітня 2018
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Знижки 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Конкурси 
    • Вікторини
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

У військкоматах нарікають: серед буковинців залишилось мало патріотів

Чернівці
07.09.2014 | 13:58
35
2596
Коментувати
Поділитись
Facebook Google+ Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
У військкоматах нарікають: серед буковинців залишилось мало патріотів
Військкомат шукає танкістів
vip.volyn.ua
A A A
Зараз військкомати активно шукатимуть танкістів

Мобілізація на Буковині триває, однак її темпи, як і раніше, не на належному рівні. У військових комісаріатах нарікають, серед буковинців залишилось мало патріотів. Наприкінці тижня, що минув, після ускладнення ситуації на сході країни, до військкоматів у Харкові та навіть Маріуполі вишикувалися величезні черги добровольців. У Чернівцях же – охочих катма.

Третя хвиля мобілізації добігає кінця, і з огляду на погіршення ситуації на Сході, четвертій хвилі, вочевидь, бути. Рішення щодо продовження мобілізації, припускає обласний військовий комісар Віталій Чурай, можуть ухвалити навіть не чекаючи, доки закінчиться попередня. Але вже зараз виконати план не вдається.

– Нам зараз потрібні танкісти. Вирішили створити додаткові танкові підрозділи. Тож зараз військкомати активно шукатимуть людей саме із такою спеціальністю, – зазначив військовий комісар.

Окрім того, відновили призупинений на час третьої хвилі мобілізації призов на строкову службу. Навесні, коли призов відновили, в області планували призвати тисячу осіб. Нині ця кількість така ж. Призиватимуть лише у сухопутні війська, а служитимуть у військових частинах на Львівщині та Житомирщині.

Водночас мобілізовані скаржаться, призвати призвали, а все, що потрібно для служби – придбати необхідно самим по списку. У військкоматі, ясна річ, все спростовують. Кажуть, всіх мобілізованих забезпечують формою та взуттям, а тих, хто відбуває у зону АТО, забезпечують бронежилетами і касками по лінії Міноборони. Однак поки що бракує кевларових касок, навіть волонтери вже не можуть їх дістати, оскільки з усієї Європи вже зібрали їх і відправили бійцям на Схід. Єдине вітчизняне підприємство, котре має ліцензію на виготовлення цих касок, не встигає виробляти їх у потрібній кількості. Відтак бійців поки що забезпечують сталевими касками старого зразка.

Щодо зброї та боєприпасів, запевнив військовий комісар, вояків забезпечено цілком. Особливо стрілецької зброї у нас стільки, що зможемо нею забезпечити не тільки збройні сили, а половину населення України. Достатньо у нас і танків, які зараз законсервовані у сховищах.

У зв’язку з імовірною загрозою з боку Придністров’я, укріплюватимуть і кордони. Зі слів військового комісара, планують мобілізувати 500 осіб для забезпечення повного штату прикордонного загону.

Пояснив військовий комісар і ситуацію із затримкою виплат воякам.

– Призвані за мобілізацією військовослужбовці та ті, хто зараз служить у АТО (вони мають 100-відсоткову надбавку, але не менше 3 тисяч гривень), отримують гроші із резервного фонду Кабміну. Тиждень тому уряд оголосив про виділення понад 9 мільярдів гривень на забезпечення потреб Міноборони. Однак ці гроші на рахунки Міноборони ще не надійшли, тому цього місяця виплату грошового забезпечення мобілізованим, а також додаткової винагороди бійцям, що зараз в АТО, затримують. Зарплати за серпень затримали також військовослужбовцям батальйону територіальної оборони, військового комісаріату.

Триває слідство щодо військових батальйону територіальної оборони, котрі відмовилися їхати у зону АТО. Нагадаємо, щодо 8 бійців, котрі, окрім відмови, ще й самовільно залишили територію військової частини, відкрили кримінальні провадження, щодо решти 77 осіб військова прокуратура здійснює досудове розслідування. Загалом, щодо ухилення від мобілізації нині на розгляді військової прокуратури є понад 150 справ. У тому числі й щодо сільських голів (троє осіб), котрі відмовлялися вручати повістки і перешкоджали мобілізації. 

Юлія ХОРОШУН

Теги: АТО – Чернівці – буковинці – військкомат – мобілізація – Чурай – танкіст

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

Буковинський військовий: Останні дні в зоні АТО були схожими на пекло
Буковинський військовий: Останні дні в зоні АТО були схожими на пекло
Як у Чернівцях зустрічали буковинських бійців, які служили у зоні АТО
Як у Чернівцях зустрічали буковинських бійців, які служили у зоні АТО
Буковинських танкістів просять прибути до військкоматів
Буковинських танкістів просять прибути до військкоматів
20 буковинців полягло з початку війни на Сході
20 буковинців полягло з початку війни на Сході
krystik (krystik)
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
123321
123321 07.09.2014 13:34:00
Патріоти є на Буковині і їх достатньо, думай що пишеш. Ніхто не хоче воювати за східне напівспите бандитське бидло. Це утопічний регіон. Кожен третій там або алкаш, або зек, або дибіл невихований. Така вона правда. То чи потрідно нам там воювати за кого, за землю, у нас своєї землі достатньо. Вугілля чи газ, так ціна дешевше не буде для населення. Чи буде чи не буде Донбасу рівень життя для людей не зміниться, як крали так і будуть красти.
Відповісти
Микола
Микола 07.09.2014 16:18:47
Понятно,дураков не так много..
Відповісти
123321
123321 08.09.2014 07:25:12
Заберіть в АТО Човгуна О. всі від цього будуть тільки раді
Відповісти
Alina
Alina 08.09.2014 08:09:40
Во твари, как запели ! А что вы сделали чтоб патриоты воевать шли ? За пол года даже бронижелеты не купили парням, а на носе холодная осень. Воевать против танков вилами ?Генералы разворовали армию, оллигархи с депутатами разворовали страну а люди должны воевать ? Ищите дураков !
Відповісти
7
7 08.09.2014 08:55:00
Для користувача 123321: Згідний,даунбасівці ніколи не будуть громадянами України.Вовка,скільки не годуй,а його все одно в ліс тягне...
Відповісти
Віталій
Віталій 08.09.2014 09:09:06
Доречніше: "ВОвку,скільки не годуй,а його все одно тягне..."
Відповісти
Олег
Олег 08.09.2014 09:53:01
Це мене радує що на Буковині появився розум ! Ніхто не буде воювати за Донбас він є гангренний орган він нас постійно буде тягнути до дна його потрібно відрізати тобто віддати нехай живуть з Росією дальше Росія не полізе бо немає підтримки народу далі їй просуватися буде ой як важко
Відповісти
1111
1111 08.09.2014 10:04:12
Для користувача 123321: На сході воюють не за Донбас, не за донецьких... там воюють за те щоб Наші діти спали в своїх ліжечках - а не в підвалі; щоб дружини і матері вільно ходили по вулицях а не ухилялись від уламків.... невже хто небудь вірить що КОЛОРАДИ зупиняться на сході, я особисто НІ.
Відповісти
олеся
олеся 08.09.2014 11:28:20
Для користувача 1111:ШОСЬ ТИ ХЛОПЧЕ ГЕТЬ НАПУТАВ..СПАЛИ МИ СПОКІЙНО ДО МАЙДАНУ.ТЕПЕР НАМ СПОКІЙ МОЖЕ ЛИШЕ СНИТИСЯ
Відповісти
Den
Den 08.09.2014 12:46:57
Патриоты готовятся к следующему майдану - будет вынос на штыках всех тварей которые за 23 года разворовали страну !
Відповісти
КОЛЯ
КОЛЯ 08.09.2014 12:53:04
Для користувача Den:НАИВНЫЕ!ТЕПЕРЬ ВАМ БУДЕТ ФИГ ,А НЕ МАЙДАН-ЭТИ ВАС БЫСТРО НА МЕСТО ПОСТАВЯТ.ЭТО ВАМ НЕ ТРУС ЯНЕК..ПРИ ЭТИХ СКАКАТЬ НЕ БУДЕТЕ.ВАША МИССИЯ ВЫПОЛНЕНА ГОСПОДА С МАЙДАНУ
Відповісти
Olga
Olga 08.09.2014 13:06:24
Для користувача Den: вы со своим майданом уже доскакались,что тяжело было раньше но хотя бы мир был,а сечас и мира нету.
Відповісти
1111
1111 08.09.2014 14:39:53
Для користувача олеся: Яке відношення майдан (внутрішній конфлікт України) має до військового вторгнення іншої держави... А чи може Яник був жінкою ПутттІна і останній мстить за кохану...
Відповісти
Olga
Olga 08.09.2014 14:48:29
Для користувача 1111: а відношення має і ще й яке,якби не було цього майдану проплаченого,тоді б не було б ніякої війни.
Відповісти
1111
1111 08.09.2014 15:00:48
Для користувача Olga: Пані Ольга а Ви запитайте в дружини Щербанюка скільки її чоловікові заплатили щоб померти на майдані,,, А запитайте в близько 11 тис. населеня Чернівецької області, яке побувало в період з листопада по лютий на майдані. І знаєте що: всі Ми плюнемо в ваш бік по одному разу і буде достатня калюжа щоб Вам втопитись... Над горем людей не потішаються...
Відповісти
Olga
Olga 08.09.2014 15:54:53
Для користувача 1111: ви дивіться щоб ви не захлинулися,коли всі матері і дружини плюнуть у ваш бік.хлопці які навіть не були на майдані а їх відправили в зону АТО.а такі патріоти як ви дома яйця вигрівають,і тявкають всяку хрень
Відповісти
ната
ната 08.09.2014 15:56:37
Для користувача 1111:ага..може дружина Щербанюка та його діти вмирали з голоду і йому прийшлося йти палити хлопченят срочників коктейлями на майдані?звісно людини шкода,але помер він за що?за доллар по 15?за бензин по 17?шо він доброго зробив своїм подвигом?довели країну до війни..европа нас бачити не хоче..ще трохи й...((((
Відповісти
Сем
Сем 08.09.2014 16:40:19
Користувач Olga: а відношення має і ще й яке,якби не було цього майдану проплаченого,тоді б не було б ніякої війни.Какая то тупорылая логика кацапки с промытыми мозгами никого не интересует !
Відповісти
Olga
Olga 08.09.2014 16:45:19
Для користувача Сем: ти ідіот я не кацапка я УКРАЇНКА,а вот ти маеш промиті мізки."ідіот" вот за таких як ти нашу країну і руйнують.
Відповісти
Сэм
Сэм 08.09.2014 16:52:11
Користувач 1111: Для користувача Olga: Пані Ольга а Ви запитайте в дружини Щербанюка скільки її чоловікові заплатили щоб померти на майдані,,, А запитайте в близько 11 тис. населеня  Чернівецької області, яке побувало в період з листопада по лютий на майдані. І знаєте що: всі Ми плюнемо в ваш бік по одному разу і буде достатня калюжа щоб Вам втопитись... Над горем людей не потішаються...У ваш бік плюне не 11 тис. а пара мільонів з усієї країни за те що натворили на майдані - сидіть вже тихо і не висовувайтесь, скакуни тупоголові.
Відповісти
Сем
Сем 08.09.2014 16:55:05
Користувач Olga: Для користувача Сем: ти  ідіот я не кацапка я УКРАЇНКА,а вот ти маеш промиті мізки.”ідіот” вот за таких як ти нашу країну і руйнують.Тогда дура может ответишь себе: какое отношение имееют сотни тысяч людей стоявших на майдане без оружия, с Украинскими прапорами с желанием избавится от коррупции и взяточнистава до войны которую начала фашистская россия ??? Или уже совсем мозги пропила ?
Відповісти
qwerty
qwerty 08.09.2014 17:14:58
Користувач Сем: Користувач Olga: а відношення має і ще й яке,якби не було цього майдану проплаченого,тоді б не було б ніякої війни.Какая то тупорылая логика кацапки с промытыми мозгами никого не интересует !яныку оставалось рулить до осени,потом выборы и он бы пролетел.но censored вместе с censored,турчиновым, парашенкой разыграли свой кровавый сценарий.майдан финансировался укроалигаторами и censored,это факт.без огромной финансовой поддержки заинтересованных бобров он бы не протянул.а сейчас потроху надо поддерживать войну на востоке,иначе война снова будет в киеве.жаль людей которые погибли и на майдане,и сейчас на востоке,и с нашей и с той стороны,война политиков а расплачиваются простые люди.и это не конец,будет еще хуже
Відповісти
Born
Born 08.09.2014 17:22:19
Для користувача Сем: Користувач Сем: Користувач Olga:  Для користувача Сем: ти  ідіот я не кацапка я УКРАЇНКА,а вот ти маеш промиті мізки.”ідіот” вот за таких як ти нашу країну і руйнують.Тогда дура может ответишь себе: какое отношение имееют сотни тысяч людей стоявших на майдане без оружия, с Украинскими прапорами с желанием избавится от коррупции и взяточнистава до войны которую начала фашистская россия ??? Или уже совсем мозги пропила ?Почитай Шарпа "От диктатуры к демократии", тогда твой глупый вопрос получит исчерпывающий ответ на то, как американцами делаются цветные революции в странах третьего мира и почему собрался майдан.
Відповісти
Olga
Olga 08.09.2014 18:39:51
Для користувача Сем: слава Богу що ви не пропили мізки.і тверезо оцінюєте ситуацію,і покажіть усім який ви патріот.каміння в карман і на схід на передову.
Відповісти
Микола
Микола 08.09.2014 18:41:37
Користувач КОЛЯ: Для користувача Den:НАИВНЫЕ!ТЕПЕРЬ ВАМ БУДЕТ ФИГ ,А НЕ МАЙДАН-ЭТИ ВАС БЫСТРО НА МЕСТО ПОСТАВЯТ.ЭТО ВАМ НЕ ТРУС ЯНЕК..ПРИ ЭТИХ СКАКАТЬ НЕ БУДЕТЕ.ВАША МИССИЯ ВЫПОЛНЕНА ГОСПОДА С МАЙДАНУВот это правда..все вот теперь будем жить как Россея..ни рыпнуть ни *******...от чего хотели избавится..на то и напоролись..удивляет..страна летит в опу..что дальше будет?
Відповісти
ОР
ОР 09.09.2014 05:53:17
Служители военкоматов - патриоты? Врать людям, забирать их на сроки больше заявленных, не одевать, не давать средства защиты и кидать на танки только с автоматом! Даже аптечек нету - кто пойдёт просто умирать, умирать не за Родину, а за дибилизм наших вскормленных военных. Пусть комиссар проявит свой патриотизм и личным примером проявит себя на фронте как кадровый военный!
Відповісти
Olga
Olga 09.09.2014 10:20:50
Для користувача ОР:+++++
Відповісти
1111
1111 09.09.2014 11:23:13
Для користувача Olga: Шановна я 132 дні відігрів яйця в добровольчому батальйоні на сході України (зараз в мене відпустка 8 днів)... так що не ВАМ мені розказувати хто? де? і як? гине..... і що це в мене моя дружина плюватиме?...
Відповісти
1111
1111 09.09.2014 11:25:40
Для користувача ната: Вам грошей на білет в "братню страну" дати...
Відповісти
Olga
Olga 09.09.2014 15:07:46
Для користувача 1111: слава Богу ви повернулися.а е хлопці що повернулися в гробах.а яка ситуація на сході знаю не з журналів.у мене теж знайомі там воюють,одна біда вони туда доброволцями не пішли,а їх мобілізували..Дайте мені будь ласка відповідь на одне питання,"за що воюете?".Ви думаете що після виборів все буде добре?ви ж зі своею ненавістю небачите шо ро***ть з державою і нами наші велмешановні політики
Відповісти
1111
1111 10.09.2014 14:01:35
Для користувача Olga: Воюю за те що моя дитина спить в ліжечку - а не в сирому підвалі, за те що моя мама йде спокійно тротуаром, не ухиляючись від уламків біжить набрати води,... завтра повертаюсь назад ... і ні секунди не сумніваюсь що роблю правильно .. бо якщо сьогодні не відстоїмо там, то завтра будемо стояти тут (ВДОМА)!!!! В те що РАСІЯ зупиниться на сході не вірю.
Відповісти
1111
1111 10.09.2014 14:06:07
Для користувача ОР: Отут згідний на всі 100% гнати цих пузатих воєнкомів в зону АТО. Бо навчились лиш гроші рахувати і штани протерати... Вони навіть невзмозі призваних хлопців розприділити по отриманим навикам служби.. Де це видано щоб водій був кулеметником? Або людина яка ще в СРСР служила в десанті зараз призивався звязківцем.. Нічого поганці путньо зробити не можуть..
Відповісти
орися
орися 14.09.2014 05:39:39
Для користувача 1111:спали спокійно в ліжечках до майдану......росія до нас не прийде-ми їм не потрібні..в мене родичі е на сході..вони плачуть-чого наші з заходу до них їдуть-вбивати за те що хочуть жити по другому?за те що не признають нашого героя "бандеру"?хай би жили як хочуть..а ми свою землю й захищати не зможемо..кращі хлопці там гинуть..за ЩОООООО?
Відповісти
Лектор
Лектор 15.09.2014 16:50:09
А от наприклад комісар Віталі Чурай справжній патріоткотрий так ганебно без необхідного фаху та підготовки відправив та ще відправить Наших з Вами земляків на жорстоку смерть без варіантів, а потім буде звітувати про загиблих, поранених, виплати і різну маячню котра не виправить ситуацію та не поверне з того світу рідних та близьких нам людей. Адже це компетенція комісара формувати кадри для армії, але якщо люди не підготовлені про це необхідно доводити до керівництва, а не тупо виконувати план по кількості. І якщо потрібна підготовка то організувати її, як це робиться з резервістами та хоча б на підготовку три місяці з щоденною підготовкою та стрільбами.
Відповісти
Лектор
Лектор 15.09.2014 16:50:44
Але ця мізерна людина трясучись за втрату своєї нікчемної посади набирається нахабності щей називати чернівчан не патріотами. А сам та знаєш що таке патріотизм свинота (пробачте за емоції)
Відповісти