
Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch (HRW) звернулася до Верховної Ради України з проханням зняти з розгляду законопроект, що передбачає заборону пропаганди гомосексуалізму в ЗМІ, передає tsn.ua.
Представники HRW вважають, що документ є дискримінаційним щодо сексуальних меншин.
Один із авторів законопроекту народний депутат Євген Царьков (КПУ) заявив, що HRW - "не та організація, до якої завжди треба дослухатися". На його думку, на ухвалення законопроекту не вплинуть жодні заяви європейських організацій.
Як повідомляється, законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, що стосуються прав дітей на безпечний інформаційний простір" був зареєстрований 20 червня.
Автори пропонують заборонити на телебаченні, в друкованій пресі та в книгах пропаганду гомосексуалізму нарівні з вже існуючими заборонами на пропаганду фашизму, алкоголізму, насильства і наркотиків.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар