• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Робота
  • Каталог фірм
Pogliad.ua – П’ятниця, 22 Лютого 2019
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Пропозиції 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

Відставки Азарова не буде: Рада провалила голосування

Чернівці
03.12.2013 | 11:34
6
2037
Коментувати
Поділитись
Facebook Google+ Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
Відставки Азарова не буде: Рада провалила голосування
Парламент провалив голосування щодо відставки уряду Азарова
unian.ua
A A A
Депутати не підтримали відставку уряду

Верховна Рада України не підтримала відставку уряду Миколи Азарова.

"За" проголосувало 186 народних депутатів із 226 необхідних.

Нагадаємо, три опозиційні фракції парламенту ініціювали відставку Кабміну через події на Майдані Незалежності у Києві в ніч проти суботи, 30 листопада.

Теги: парламент – Верховна Рада – Азаров – уряд – мітинг – відставка – революція – євромайдан

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

Учасники Євромайдану перекрили центральний вхід у будівлю Кабміну
Учасники Євромайдану перекрили центральний вхід у будівлю Кабміну
У Верховній Раді збираються розглянути питання про відставку уряду
У Верховній Раді збираються розглянути питання про відставку уряду
Під Верховною Радою активісти мітингують за відставку уряду
Під Верховною Радою активісти мітингують за відставку уряду
Рада так і не розглянула відставку Яценюка
Рада так і не розглянула відставку Яценюка
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Филя
Филя 03.12.2013 14:58:19
Важливо!! Українці..негайно відкликаємо своїх мажоритарників з парламенту.. і ДАЕШЬ перевибори і даешь новий парламент і нових депутатів.. а мажоритарників христопродавців у народ с вої регіони.. хай людям в очі подивляться
Відповісти
Alisa
Alisa 03.12.2013 15:00:19
Эти упыри просто так не сдадутся. Они уже почувствовали себя хозяивами страны, а нас уже представили рабами !
Відповісти
Вася
Вася 03.12.2013 16:06:46
Верховную раду очистят только массовые линчевания!!
Відповісти
Східний
Східний 03.12.2013 17:40:41
Все просто.Головне пообіцяти зміни в уряді.А ті,хто в Раді,і раді покращення вже сьогодні,звичайно вибрали покращення ще і завтра!!!І Триголова ОПозиція вкотре отримала облизня...Але люди, ми то маємо зрозуміти вже зараз,що пани чу***ться,а в холопів чуби тріщать.Маємо вивести на Майдани своїх лідерів,свою сміливу, громадську,конструктивну,прагматичну,розсудливу і врівноважену позицію Громади!!!Позицію Народу,який вірить,що Божі заповіді,це найвищий закон для людини!А там же в більшості своїй безбожники.І в котре по вірі нашій воздаєтьсЯ нам...Бо робимо ідолів собі і їм поклоняємося та довіряємо.Господи,Сину Божий,Ісусе Христе,направ нас на стежки Заповідей Твоїх!Амінь.
Відповісти
Гость
Гость 03.12.2013 21:51:01
а вопрос про референдум по поводу ассоциации даже и не ставили, да?
Відповісти
гость
гость 03.12.2013 22:13:25
Для користувача Филя: хорошая идея, действительно!
Відповісти