• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Робота
Pogliad.ua – Понеділок, 23 Травня 2022
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Пропозиції 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

Водій мера Чернівців у 2006 році на смерть збив чоловіка і досі на волі

Чернівці
06.04.2016 | 15:21
1
1680
Коментувати
Поділитись
Facebook Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
Водій мера Чернівців у 2006 році на смерть збив чоловіка і досі на волі
Аварія сталася ще 28 вересня 2006 року
Скріншот з відео
A A A
Слідство розглядає справу 10 років: постановами різних слідчих її закривали 5 разів

10 років бердичівлянка Любов Чернишова намагається розставити крапки над "і" у трагічній загибелі єдиного сина. 28 вересня 2006 року той поїхав увечері з дому на моторолері і потрапив у ДТП. На мосту Олександра збив Mercedes, за кермом якого був водій міського голови Чернівців. За словами очевидців, водій поспішав до столиці і на величезній швидкості в'їхав по зустрічній смузі руху на міст, обігнавши ряд автівок. Через це, імовірно, не помітив моторолера. Зіткнення відбулося миттєво. Про це пише сайт zhitomir.today.

- Він у коридорі робив ремонт стелі. Сказав: мама, я зараз приїду. Йому десь щось треба було взяти. Я чекала, а його нема. У мене, видно, передчуття було. Казав, що в 10 годин буде, а виїхав рівно в половині. В 11 його нема, а серце вже отаке…, – згадує той трагічний вечір Любов Чернишова, матір загиблого в ДТП.

Лікарі не давали матері надії на те, що Олександр виживе. Але зробили усе можливе. Травми у 32-річного чоловіка були несумісні із життям.

- Була голова як гарбуз і ніякого спасіння, бо в нього мізки повилітали, – каже жінка.

За фактом ДТП правоохоронці порушили кримінальну справу. Але, говорить матір загиблого, її практично одразу і закрили: "Написали, що винний Саша, що мопед мав три колеса, а їх було два. Він їздив ним десь вісім років по місту, бо працював у магазині".

До цих пір винуватця ДТП слідство не встановило, а постановами різних слідчих справу закривали п’ять разів. Через суд мати загиблого повертає її на дорозслідування. І усе повторюється знову ось уже 10 років. Про останнє таке закриття Любов Чернишова дізналася майже через два роки.

- Справа закрита два роки. Я чекала, не дочекалася і пішла у міліцію. Слідчий сказав, що справа відкрита, що шукають, що він був у Чернівцях, але водія не може знайти, бо той за кордоном. Я пішла до керівництва і дізналася, що справа закрита 30.04.14. А мені ж ніхто навіть не повідомив! – говорить жінка.

Водій Mercedes приходив до жінки один раз. Ту зустріч вона запам’ятала назавжди: чоловік не визнавав своєї вини і понад усе боявся втратити роботу водія міського голови Чернівців.

- Відшкодував мені дві тисячі гривень, але в руки не дав, дав Сашиним друзям. Я щоб знала – геть би не брала, вони мені не потрібні, мені син треба, бо я одна залишилась, інвалід ІІ групи, – говорить Любов Петрівна.

Свідків тієї трагедії, розповідає Любов Чернишова, шукала сама. Вийшовши на водія таксі і його двох пасажирів, сподівалася, що їхні свідчення зрушать справу з мертвої точки.

- Я знайшла свідка, він розказав, що якраз віз двох хлопців до Корніловки. Їх обігнали дві чорні машини і одразу сталася аварія. Я їх два роки шукала, цих хлопців, а в міліції їх навіть не опитували, – розповідає жінка.

Матір загиблого у ДТП показала усі постанови про закриття кримінальної справи. Ознайомившись із ними, виникає ряд запитань до слідства. Із запитом жкрналісти видання звернулися до головного управління національної поліції в Житомирській області. Зокрема, запитали, чому довідка про начебто стан алкогольного сп’яніння водія моторолера з'явилася аж під час третього розгляду справи у 2008 році? До того ж, судячи з постанови слідчого, видана вона за три місяці до моменту ДТП. Прокоментувати це черговий слідчий не береться. Натомість доручають це речнику поліції у Бердичеві.

- 2 жовтня 2006 року до лікарні у Бердичеві слідчим неодноразово надавались запити, відповідь на які отримали 27.06.2007. У постанові про закриття кримінального провадження від 30.04.2014 не міститься відомостей про видачу довідки про вміст алкоголю на три місяці раніше до моменту ДТП, – зачитала речник поліції у Бердичеві Ірина Коломієць.

А питання ставили про постанову слідчого 2008 року.

Скільки ще закриватимуть і відкриватимуть кримінальну справу – Любов Чернишова не знає. Але все ще має надію на бодай якесь покарання для людини, яка вбила її сина.

- За результатами вивчення закритого кримінального провадження начальник слідчого управління області виявив ряд недоліків, які потребують дослідження в ході проведення досудового розслідування. У зв’язку із цим перед Бердичівською прокуратурою ініціювали питання про скасування постанови слідчого від 30.04.2014 про закриття кримінального провадження, – повідомила Ірина Коломієць.

- За ним тягнуть, бо він возить мера міста. Я так думаю, бо коли б був простий робочий – уже б посадили. Я розраховую, щоб він ще сидів як винуватець і заплатив мені компенсацію. Я не кляну його, але хай би він стільки виплакав як я…, – каже жінка.

Теги: ДТП – Чернівці – водій – смерть – аварія – слідство – Бердичів

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

У Чернівцях Мазда наїхала на 13-річну дівчинку
У Чернівцях Мазда наїхала на 13-річну дівчинку
З'явилося відео з місця ДТП, у якій зіткнулися фура і бус у Чернівецькій області
З'явилося відео з місця ДТП, у якій зіткнулися фура і бус у Чернівецькій області
Мерседес наїхав на мотоцикліста у Чернівцях
Мерседес наїхав на мотоцикліста у Чернівцях
ДТП на трасі Стрий - Чернівці: чоловік перебігав дорогу і потрапив під колеса авто
ДТП на трасі Стрий - Чернівці: чоловік перебігав дорогу і потрапив під колеса авто
krystik (krystik)
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
123
123 06.04.2016 14:00:35
Да при чем тут возит мера, вся страна давно знает, что ДТП со смертельным исходом это просто прибыльный бизнес МВД! Виновник определяется в считанные минуты, с ним сразу происходит диалог-консультация от ментов, как себя вести. Дальше на уровне следствия виновник полностью поступает под их опеку, это они настраивают виновных не ходить к родственникам жертвы не каяться, не платить никаких компенсацый, что им больше досталось! По ходу делается анализ имущественного состояния виновника ДТП почище чем в банке, отталкиваясь от оценки определяется сумма откупных она же цена жизни пострадавших...Дальше дело ведется с уклоном на развал, где у виновного одни права у пострадавшей стороны одни обязанности...В сумму входит сопровождение по инстанциям вплоть до полного прекращения дела...
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Ми на зв’язку!

Популярні новини

Буковина втратила ще одного Героя, захисника та вірного сина
Буковина втратила ще одного Героя, захисника та вірного сина 11.05 12:52
  0   26940
У боях проти російської армії загинув 19-річний військовий з Буковини
У боях проти російської армії загинув 19-річний військовий з Буковини 02.05 08:41
  3   17686
На Буковині авто Fiat з'їхало на узбіччя і перекинулося: водій загинув
На Буковині авто Fiat з'їхало на узбіччя і перекинулося: водій загинув 02.05 17:32
  0   13624
Поліцейські Буковини викрили масштабний шахрайський call-центр
Поліцейські Буковини викрили масштабний шахрайський call-центр 19.05 14:50
  0   13361
Сергій Осачук прокоментував ситуацію щодо продажу пального на Буковині
Сергій Осачук прокоментував ситуацію щодо продажу пального на Буковині 06.05 10:10
  4   10495

Прес-релізи

Что модно носить осенью 2017 года?
Что модно носить осенью 2017 года? 17 Сер 2017 о 16:00
День захисту дітей з «АТБ»: найбільша торговельна мережа країни дарує найменшим українцям надію та допомагає повернути здоров'я
День захисту дітей з «АТБ»: найбільша торговельна мережа країни дарує найменшим українцям надію та допомагає повернути здоров'я 01 Чер 2021 о 16:30
Застосування фотошпалер в інтер'єрі. Розбираємося в питанні разом з фахівцями студії Волл Арт
Застосування фотошпалер в інтер'єрі. Розбираємося в питанні разом з фахівцями студії Волл Арт 22 Бер 2021 о 10:00
Лист оцинкований - міцний та довговічний будматеріал
Лист оцинкований - міцний та довговічний будматеріал 11 Сер 2016 о 15:09
Рекламный курьер заменяет 100 билбордов
Рекламный курьер заменяет 100 билбордов 31 Тра 2017 о 19:10
© 2003 – 2022
Використання матеріалів pogliad.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на pogliad.ua.
Проект входить в медіагрупу

Фоторепортажі

Модна історія: як одягалися українки 100 років тому
Модна історія: як одягалися українки 100 років тому 19 Тра 2022 о 16:49
Найбільша книжкова платформа України Yakaboo переїхала на Буковину
Найбільша книжкова платформа України Yakaboo переїхала на Буковину 18 Тра 2022 о 16:54
Близько 1600 дітей-переселенців та маленьких буковинців стали учасниками свята Діти-Дітям
Близько 1600 дітей-переселенців та маленьких буковинців стали учасниками свята Діти-Дітям 16 Тра 2022 о 10:13

Відеорепортажі

Поліцейські Буковини викрили масштабний шахрайський call-центр
Поліцейські Буковини викрили масштабний шахрайський call-центр 19 Тра 2022 о 14:50
Як працює гінекологічне відділення 2-го пологового будинку у Чернівцях
Як працює гінекологічне відділення 2-го пологового будинку у Чернівцях 18 Тра 2022 о 16:12
Медики міста Чернівці надають допомогу вимушеним переселенцям
Медики міста Чернівці надають допомогу вимушеним переселенцям 18 Тра 2022 о 13:58

Меню

  • Чернівці
  • Буковина
  • Україна
  • Світ
  • Політика
  • Гроші
  • Кримінал
  • Здоров'я
  • Освіта
  • Культура
  • Спорт

Редакція

  • Контакти
  • Рекламодавцям
  • Від і дО

Контакти

(050) 374-25-22

[email protected]

м. Чернівці, пр. Незалежності 96, 6 поверх

Соцмережі

Розробка сайту – Brilliant IT
  • Новини
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Інтерв’ю
  • Обзор
  • Life
  • Новини компаній
  • Карта сайту