Необхідні на проведення ремонтів та будівництва кошти, за словами сільського голови Веренчанки, отримують завдяки акцизу та платі за оренду землі. Чималі кошти планують отримати й від об’єднання громад.

– Спільними зусиллями ми відремонтували понад 40 кілометрів комунальних доріг. Лише минулого року на це було витрачено понад 200 тисяч гривень. Люди брали лопати й виходили на толоку, - каже Володимир Бойчук. – Також 95 відсотків села освітлюється в нічний час, а це 40 кілометрів протяжності. За електроенергію платимо з сільської казни. У штаті сільради є електрик, депутат п’ятьох скликань Василь Гнідий. Тепер мешканці села не йдуть в пітьмі до залізничної станції, до дитсадка, маршрутки, церкви. Тобто односельчани знають, куди витрачається кожна копійка.

Селяни неодноразово відправляли благодійні вантажі в АТО. Нині у Веренчанці є 30 учасників війни на Сході, їм вже виділена одноразова грошова допомога в розмірі 1500 гривень, безкоштовно виділили по шість кубометрів дров твердої породи. А ще заклали в сільський бюджет 40 тисяч гривень на проект відведення землі під ведення особистого селянського господарства – кожен із учасників АТО отримає по гектару землі в гарному рівнинному місці.