
Президент Віктор Янукович з обмеженим колом особливо довіреної охорони о 22:40 вилетів на Харків. Про це повідомило ZN.UA високопоставлене джерело в адміністрації президента. У президентському літаку знаходяться також спікер парламенту Володимир Рибак та голова АП Андрій Клюєв.
Літак поставлений на маршрут Київ-Харків-Маріуполь-РФ, однак він може бути відкорегований.
Джерело також підкреслило, що Янукович сумнівається в доцільності підписання ухваленого в п'ятницю Верховною Радою закону про відновлення Конституції 2004 року.
Як відомо, лідери трьох опозиційних фракцій 21 лютого підписали угоду з урегулювання кризи з президентом Віктором Януковичем – як пояснили вони, аби уникнути розколу України та нового кровопролиття. Після цього Верховна Рада швидко ухвалила низку рішень, які просувала опозиція.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар