
Роботи зі встановлення екскурсійного терміналу в будівлі Чернівецького національного університеті імені Юрія Федьковича, центральний корпус якого відноситься до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, пояснили вимогами організації щодо оптимізації туристичного обслуговування. Про це повідомляє УНН.
"Відповідно до вимог ЮНЕСКО щодо моніторингу об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, щорічних періодичних звітів, які центр управління об’єктом ЮНЕСКО, що діє в університеті, подає національному координатору об’єктів ЮНЕСКО в Україні, зазначений центр пролонгував менеджмент-план зі змінами і доповненнями з урахуванням рекомендацій, висловлених при включені об’єкту до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: так, у розділі 10, пункті 5 зазначеного плану один із абзаців викладений у такій редакції «З метою оптимізації туристичного обслуговування у напряму зменшення візуального впливу на зовнішнє сприйняття відвідувачами архітектурного комплексу Резиденції митрополитів Буковини і Далмації встановити термінал самообслуговування у тильній частині службового приміщення для працівників охорони», - йдеться у повідомленні.
Крім того, у ЧНУ зазначили, що приміщення, в якому збиралися встановити екскурсійний термінал не належить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а також не включено до будь-яких державних реєстрів пам’яток архітектури через те, що побудоване у радянські часи і не представляє історичної цінності.
Нагадаємо, 16 березня у ЗМІ з’явилася інформація про роботи з розбору цегли брами центрального корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, який віднесено до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.
У сторожці університету продовбували нішу і громадськість обурилися псуванням будівлі, яка відноситься до списку ЮНЕСКО.
На вимогу громадськості роботи були призупинені, а приміщення відновлено. Такі дії ЧНУ пояснили дозволом від Мінкульту.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар