– Найголовніше головне питання – це наша зайнятість, наше майбутнє, щоб зберегти наші робочі місця. 500 підприємців ринку «Буковинський» не знають, що з ними може бути завтра. Гадаю, якщо планується якась реконструкція або великі зміни на будь-якому ринку, то мають обговорювати і враховувати думку людей. Ви собі уявіть, що за 8 років, жодного разу не було зустрічі засновника з колективом ринку «Буковинський», – розповідає підприємець ринку, який там працює 12 років поспіль Віктор Рябой.
– Ми спілкувалися з директором, він нормальна людина, з ним можна вирішувати питання, але це стосується поточних справ. А коли виникають глобальні проблеми, то сьогодні директор є, це менеджер найманий, а завтра його може не бути. Тож засновник має проявляти зацікавленість. Мені здається, якщо є бізнес-план, то це нормальна ситуація, що він прийде до колективу людей і скаже: «Дивіться, у мене є плани щодо покращення ситуації на ринку, а що думаєте стосовно цього ви, якими будуть ваші пропозиції?».
Тобто щоб засновник знаходив спільну мову, знаходив якийсь компроміс і далі ми працюємо. Проте за 8 років жодного такого разу не було. Погодьтеся, що спілкуватися з людьми потрібно, нікуди від того не дінешся. Звичайно, наш ринок називають «Шанхай», а знаєте, це, мені здається, цілеспрямовано до цього велося.
Продовжується термін дії оренди землі ринку на 3 роки, а підприємцям продовжують всього на рік. Тобто усі 10 років ми оповиті чутками про майбутнє ринку. І який нормальний підприємець за таких умов захоче вкладати гроші в ринок і щось облагороджувати. Хоча можна було б значно поліпшити зовнішній вигляд ринку навіть за рахунок цих же підприємців. Але коли ми не знаємо, що буде завтра, відповідно, вкладати кошти ніхто не захотів. Сьогодні за нами ніхто не стоїть. Ми ні на кого не працюємо. Ми захищаємо свої інтереси, у першу чергу. І найперше – треба думати про людей.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар