• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Робота
Pogliad.ua – Середа, 25 Травня 2022
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Пропозиції 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

Живим коридором у Чернівецькій області зустріли тіло полеглого в АТО росіянина Захарова

Чернівці
15.04.2016 | 08:16
10
1904
Коментувати
Поділитись
Facebook Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
Живим коридором у Чернівецькій області зустріли тіло полеглого в АТО росіянина Захарова
У Андрія Захарова не було сім’ї, нею стали бойові побратими
vidido.ua
A A A
За рішенням бойових друзів, бійця похоронять на цвинтарі Чернівців

У Хотині люди вийшли на вулиці міста, аби провести в останню путь сапера 5-го окремого батальйону Української добровольчої армії Андрія Захарова (позивний "Захар"). Попрощалися з ним також військовослужбовці, бійці Правого сектору, повідомляють "Хотинські вісті".

Траурну процесію зустріли біля мосту в Атаках тужливим «Плине кача» і живим коридором із квітами та прапорами: школярі, учасники АТО, підприємці, представники трудових колективів та влади району і міста та просто небайдужі.

На честь героя Хотином прокотилося багатоголосе «Слава герою! Герої не вмирають!».

– Андрій Захаров був життєрадісним, товариським, але водночас рішучим та врівноваженим, безстрашним бійцем, справжнім патріотом, як і всі, хто йде у добровольчі батальйони, – розповідає лідер Правого сектору Чернівеччини Олександр Паращук. – Невдовзі він мав отримати відпустку, під час якої мріяв приїхати на Буковину, про яку побратими йому багато розповідали. Ніхто не думав, що він приїде сюди саме так…

Військовослужбовці, котрі знали Андрія, кажуть: він був на передовій практично із самого початку бойових дій. Завжди – на «передку», не ховався за спинами інших. Був сапером, а вони, як мовиться, помиляються один раз. Як розповідають, підірвався на хитромудро поставленій розтяжці…

"І знов до нас прийшла біда.. Вчора загинув наш. Загинув, виконуючи свій обов’язок, загинув як Герой, закривши собою вибух, щоб вберегти побратимів.. Захар був світлою, чесною людиною. Завжди тримав слово, робив свою справу чітко і без нарікань, працював зранку і до ночі, навчав молодих побратимів саперній справі, був другом і порадником у справах життєвих", – написала на своїй сторінці у Facebook активіст Волонтерської служби Аня Рюміна.

Бійця за рішенням бойових друзів похоронять на цвинтарі Чернівців, хоч він родом зовсім не звідси – народився в Іваново (Російська Федерація). Андрій виріс у дитбудинку, в юнацькі роки приїхав до Закарпаття, а звідти перебрався до Білої Церкви. У нього не було сім'ї, тому ріднею для нього стали побратими із саперної служби.

Оскільки більшість побратимів загиблого родом з Буковини, тож прийнято рішення поховати бійця у Чернівцях.


Теги: Чернівці – Хотин – Чернівецька область – Захаров

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

У Хотині горів житловий будинок, а в Чернівцях - господарська будівля
У Хотині горів житловий будинок, а в Чернівцях - господарська будівля
У Заставні, Хотині та Чернівцях продезінфікували вулиці
У Заставні, Хотині та Чернівцях продезінфікували вулиці
Полеглого Героя Андрія Захарова поховають у Чернівцях 15 квітня
Полеглого Героя Андрія Захарова поховають у Чернівцях 15 квітня
У Чернівцях поховають бійця УДА, який загинув в АТО
У Чернівцях поховають бійця УДА, який загинув в АТО
irinamatsko (irinamatsko)
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
герої не вмирають?
герої не вмирають? 15.04.2016 15:24:43
Вмирають, як комахі. За деякій час, їх вже зовсім не буде, і тоді війна закінчиться.
Відповісти
123
123 15.04.2016 16:29:55
Нацыст а не герой из псячого сектора
Відповісти
Гість
Гість 15.04.2016 17:57:41
Замовкніть,****и путінські!!!
Відповісти
Буковинець
Буковинець 16.04.2016 10:56:13
Москаля відправляйте до Расєї, а то кажуть, що немає росіян на Донбасі...
Відповісти
гість
гість 16.04.2016 13:45:15
Закрийтесь,виродки путінські! Прийде час і до вас доберемось...
Відповісти
Партизан
Партизан 16.04.2016 20:18:00
Користувач гість: Закрийтесь,виродки путінські! Прийде час і до вас доберемось...Ты, тварь вонючая, я до тебя уже добрался, я хожу по ночам в Черновцах и жду нашей встречи, ****а нацисткая...
Відповісти
Рулон Обоев®
Рулон Обоев® 16.04.2016 22:53:52
Для користувача Партизан: Смотри нэ пэрэпутай! Кутузов. А если встретищь бей аккуратно но сильно. :-D
Відповісти
Українець
Українець 17.04.2016 09:06:55
Для користувача Партизан: Пишу для тебя ур-од кацапский на русском,ибо ты деб-ил иначе не понимаешь!Я не буду обижать весь народ, потому что это не правильно. Я разделяю русских людей и кацапов.Русский — это брат украинца.Кацап — это существо омерзительно, несущее в наш мир только злобу и ненависть.Главнаяе отличительная особенность кацапа — невежество. От невежества все беды кацапа: пьянство, воровство, нищета и т.д.Чтобы посчитать количество кацапов на территории России, нужно сложить рейтинги Путина, Жириновского и Зюганова.В Украине таких уеб-ков как ты,единицы и избавиться от вас не составляет труда.Что украинский народ вскоре сделает...
Відповісти
Рулон Обоев®
Рулон Обоев® 17.04.2016 10:09:05
Для користувача Українець: думаю партизан со мной согласится: Я не буду обижать весь украинский народ, потому что это не правильно. Я разделяю украинцев людей ,и бандэровских рагулей.Украинец — это брат русского.Бандэрлог — это существо омерзительно, несущее в наш мир только злобу и ненависть.Главнаяе отличительная особенность бандэровского рагуля — невежество. От невежества все беды рагуля: пьянство, воровство, зависть ,тупость ,ненависть , духовная нищета и т.д.Чтобы посчитать количество бандэрлогов на территории Украины, нужно сложить рейтинги Порошенко, Яценюка , и гомосека Ляшка.В Украине таких уеб-анов как ты ,развелось много и избавиться от этой неонацистской чумы нелегко. Думаю украинский народ проснется рано или позно и смоет вас в унитаз ,как бывало не раз... (каламбурчик однако получился))
Відповісти
Сэм
Сэм 17.04.2016 11:11:55
Для користувача Рулон Обоев®: плюсую!
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Ми на зв’язку!

Популярні новини

Буковина втратила ще одного Героя, захисника та вірного сина
Буковина втратила ще одного Героя, захисника та вірного сина 11.05 12:52
  0   27093
Буковина проводить в останній шлях трьох відважних захисників України
Буковина проводить в останній шлях трьох відважних захисників України 23.05 09:56
  1   17821
У боях проти російської армії загинув 19-річний військовий з Буковини
У боях проти російської армії загинув 19-річний військовий з Буковини 02.05 08:41
  5   17774
Поліцейські Буковини викрили масштабний шахрайський call-центр
Поліцейські Буковини викрили масштабний шахрайський call-центр 19.05 14:50
  0   13727
На Буковині авто Fiat з'їхало на узбіччя і перекинулося: водій загинув
На Буковині авто Fiat з'їхало на узбіччя і перекинулося: водій загинув 02.05 17:32
  0   13658

Прес-релізи

Де найвигідніше купити будматеріали в Чернівцях?
Де найвигідніше купити будматеріали в Чернівцях? 29 Сер 2016 о 13:37
Іспаський кар’єр пропонує високоякісний гранітний, гравійний щебінь та пісок
Іспаський кар’єр пропонує високоякісний гранітний, гравійний щебінь та пісок 15 Кві 2016 о 11:58
Як зберегти красу натурального каменю за допомогою простих процедур
Як зберегти красу натурального каменю за допомогою простих процедур 04 Жов 2016 о 14:09
Топ-6 найсмачніших піц
Топ-6 найсмачніших піц 16 Бер 2021 о 17:00
Столы-трансформеры: как выбрать модели для кухни и гостиной
Столы-трансформеры: как выбрать модели для кухни и гостиной 16 Бер 2021 о 13:00
© 2003 – 2022
Використання матеріалів pogliad.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на pogliad.ua.
Проект входить в медіагрупу

Фоторепортажі

Чотири художники з різних міст створили новий об'єкт стінопису у центрі Чернівців
Чотири художники з різних міст створили новий об'єкт стінопису у центрі Чернівців Вчора о 15:58
У Чернівцях погасили другу поштову марку про русскій воєнний корабль
У Чернівцях погасили другу поштову марку про русскій воєнний корабль 23 Тра 2022 о 15:10
Для дітей-переселенців влаштували заняття із арт-терапії у Чернівцях