
Чимало українських зірок протягом останніх трьох місяців намагалися уникати майдану, але є й чимало таких, які постійно виступали на головній сцені країни у центрі Києва, які записали пісні про революційні події у столиці, які закликали своїх шанувальників не бути байдужими, і ті, які скасували свої концерти після трагічних подій у Києві 20 лютого.
- Ми перенесли концерт Дзідзя у Чернівцях на 12 березня, - каже концертний директор виконавця Андрій. – Перенесли виступ через події 20 лютого.
Як реагували українські музиканти на події кривавого четверга у своїх блогах, соціальних мережах та відеозаписах, що пропонують робити і чому українці повинні об’єднатися і працювати для кращого майбутнього, читайте далі.
Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи»
Я би хотів, щоб усі припинили мріяти. Бо ніхто нам не допоможе, окрім нас самих. Сила наша в тому, що ми маємо робити так, як хочемо. Усім треба працювати на одну спільну перемогу.
Руслана, співачка
Вважаю, що у Європарламенті потрібно створити позаполітичну "Платформу Майдан", яка співпрацювала би з українським громадським сектором, а її експерти – працювали б в Україні та давали свою оцінку, чи демократичні ті дії, які робить влада.
Якщо люди загинули за те, щоб пішов Янукович, а прийшли подібні до нього люди зі старої системи, то майдан нічого не добився. Ми боролися за нову систему, хотіли стати нормальною європейською державою, де гроші не розкрадають через корупцію, а різні гілки влади – зрозумілі та прозорі.
Іван Леньо, лідер гурту «Kozak System»
Майдан для мене – це місце, куди свого часу прийшли люди, щоби сказати своє бачення того, який вектор для України є важливий. Але їх ніхто не почув, а через деякий час ще й почали нещадно бити.
Для мене майдан зараз – це територія свободи, територія здорового глузду, територія, де зібралися люди, які хочуть жити в цивілізованій країні, де діє верховенство права.
Неприємно було, коли мене з моїм товаришем Володимиром Шерстюком, на 92 день майдану, вперше не пустила на сцену посилена охорона Юлії Тимошенко. Все решта додумайте самі...
Антін Мухарський, співак
Те, що відбувається на майдані, - передусім культурна революція, революція духу, гідності. Це - не політичні ігри. Місія музикантів – проста, справедлива. "Поэтом можешь ты не быть, но гражданином быть обязан". Ніхто не відміняв цю історію. Музиканти мають надважливу місію: підтримати бойовий дух.
Андрій Кузьменко, лідер гурту «Скрябін»
Для мене немає Сходу і Заходу, я абсолютно однаково вас люблю і поважаю. Тішуся, що можу говорити до одних і до інших на своїй рідній мові і мене розуміють… Я вас дуже прошу, не бийтеся. Просто подивіться і подумайте, чи хотіли б ви так далі жити, чи ні, годувати когось чи себе.
Олег Михайлюта, соліст гурту ТНМК
Слів нема... і радості від досягнутого теж... анікраплі.., бо розумієш, що саме заради Цих Людей розслаблятися тим, хто лишився живим, ніяк не можна... і громадський контроль за депутатами та новим гарантом повинен бути жорстким як ніколи! Бо не за них стояла Небесна сотня, і не за нові схеми відкатів та розпилу бюджету...
Сашко Положинський, лідер гурту «Тартак»
Як мені здається, якщо ми не знайдемо можливості нарешті об'єднати всі зусилля, не почнемо ефективно координувати і узгоджувати свої дії, не навчимося слухати і розуміти одне одного, та не припинемо мірятися, хто розумніший, далекоглядніший, хоробріший, радикальніший чи героїчніший, то нашій революції найближчим часом може прийти кінець.
Віталія КОЗМЕНКО
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар