
Для того, щоб одяг сидів ідеально, треба вміти правильно його обирати. Кольоротип, будова фігури – важливі питання. Але треба навчитися розбиратися в цих S, XS, XL, цифрових позначеннях, і обирати наряди по росту. Засвоюйте ці тонкощі сьогодні, разом з експертами українського бренду одягу Gepur. Шукайте обнови будь якого розміру на цьому сайті https://ua.gepur.com/catalog/platya.
Що значать ці позначки?
На бірці одягу, з виворітного боку, завжди є таки цифри: 44, 46, 48 і до 60. Це об'єм грудей, поділений на 2. Це умовне позначення розміру одягу, яке використовується в Україні та країнах СНД. Наприклад, об’єм ваших грудей – 88 см, ділимо цей показник на 2 – маємо 44. Якщо вийшло непарне число, наприклад 45 – беріть розмір 46. Краще взяти одяг на розмір більше, ніж навпаки.
Букви на бірці – то західний "стиль". Їх розшифровка приведена нижче:
- XS – extra small – дуже малий – 42;
- S – small – малий – 44;
- M – medium – середній – 46;
- L – large – великий – 48;
- XL – extra large – дуже великий – 50;
- XXL / 2XL – 52;
- 3XL – 54;
- 4XL / BXL – 56;
- 5XL / BXXL – 58;
- 6XL / BXXXL – 60.
Як визначити свій розмір сукні
Робити виміри краще з вечора. Це відноситься і до одягу, і до взуття. Все тому, що до вечора тіло злегка набрякає, на ногах це більш помітно. Встаньте прямо, спина рівна і дихання спокійне. Не робіть заміри самостійно, попросіть про допомогу когось іншого, це теж впливає на якість результату.

Об'єм грудей вимірюйте без бюстгальтера, або з не дуже щільним матеріалом чашок.
Об'єм талії - на спокійному видиху, живіт не втягуйте, мірну стрічку тримайте
вільно, не затягуйте її.
Об'єм стегон визначаємо по їх найширшій лінії, у вільному одязі, або у спідній білизні.
Зріст вимірюється у стіни. Станьте впритул, стежте за поставою: спина має бути рівною, п'яти, литковий м'яз, сідниці, лопатки та потилиця повинні торкатися стіни, а поперек та шия хай будуть максимально наближені до стіни.
При виборі сукні зріст має не менше значення, ніж інші параметри. Від цього параметру залежить кінцевий вигляд луку, та на якому рівні буде низ сукні. Те плаття, яке для дівчини з ростом 175 см – міні, при зрості 155 см – справжнє міді, не дивлячись на той самий розмір грудей.
Не слід брати сукню на розмір менше, як мотивацію для схуднення. Є ризик, що воно буде довго припадати пилом у шафі. Краще поставте собі таку мотивацію: "Коли я схудну на 5 кг, то куплю собі це шикарне вбрання."
Розмір сукні для особливої фігури
Якщо ваш тип фігури нестандартний (широкі стегна та вузькі плечі, або навпаки) – орієнтуйтеся по ситуації. Нерідко трапляється так, шо розміри зверху та знизу не співпадають. Універсальна порада – обирайте моделі з розкльошонним вільним низом.
Якщо ваш розмір – plus size, – асортимент одягу для вас не менш цікавий. Відділ з великими розмірами є у будь-якому солідному магазині одягу. У зйомках для онлайн шопів приймають участь моделі з розмірами, подібними до вашого. Сукні plus size не поступаються іншим щодо наявності сучасних трендів та стилю.
Під час вагітності жіноче тіло теж зазнає тимчасових змін. Інколи всі 9 місяців розмір одягу не змінюється, росте тільки об'єм талії, але бувають випадки, коли доводиться обирати одяг більший на 1-2 розміри. Та зміни в області талії очевидні. При вагітності її об'єм вимірюється під животом. В цьому випадку орієнтуйтеся на об'єм грудей і обсяг під ними. Сукні для майбутніх мам найчастіше прямі, або мають завищену талію під грудьми.

Визначайте свій розмір правильно, замовляйте сукні онлайн, або шукайте свої розміри в оффлайн магазинах, та оновлюйте гардероб без повернень! Вдалих покупок, з любов'ю, Gepur!
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter