
До Путильського райвідділу міліції надійшло повідомлення, про те, що до районної лікарні із черепно-мозковою травмою госпіталізований 45-річний мешканець села Петраші.
Правоохоронці з’ясували, що травми чоловік отримав у помешканні свого сусіда. 25-річний мешканець цього ж села запросив потерпілого у гості. Під час розпиття спиртного між чоловіками виникла суперечка з приводу того, хто саме піде в магазин за наступною пляшкою. Словесний конфлікт переріс в бійку, у ході якої господар наніс декілька ударів кулаком в голову гостю, від яких останній втратив свідомість та впав.
Як повідомляють у СЗГ УМВС України в Чернівецькій області, врятувати життя чоловіку медикам не вдалося. Від отриманих травм потерпілий помер.
Дії молодика слідчі кваліфікують за ознаками злочину передбаченого ч. 1 ст. 119 (Вбивство через необережність) Кримінального кодексу України. Йому загрожує ув’язнення строком до 5 років. Стосовно зловмисника судом обрано міру запобіжного заходу - домашній арешт.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар