• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Робота
Pogliad.ua – Вівторок, 28 Березня 2023
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Пропозиції 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

Посадовці міськради Чернівців привласнили майже 5 млн грн компенсації за пільговий проїзд

Кримінал
21.01.2020 | 12:45
17
2148
Коментувати
Поділитись
Facebook Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
Посадовці міськради Чернівців привласнили майже 5 млн грн компенсації за пільговий проїзд
A A A
Вилучили документи, що доводять проведення незаконних оборудок

Співробітники Служби безпеки України викрили керівників структурних підрозділів Чернівецької міської ради та кілька комерційних структур на привласненні бюджетних коштів, призначених на компенсаційні виплати за перевезення пільгових категорій населення у громадському транспорті. Про це повідомляє пресслужба УСБУ у Чернівецькій області.

Оперативники спецслужби встановили, що протиправну схему організували посадовці департаменту житлово-комунального господарства і соціального захисту населення спільно з керівництвом КП «Інфоцентр», місцевим приватним перевізником та фірмами, що спеціалізуються на наданні транспортних й аудиторських послуг.

Протягом 2016-2019 років змовники вносили до звітної документації завідомо неправдиві дані про фактично виконані рейси і кількість громадян, які скористалися пільговим проїздом. У звітах вони відображали показники, що вдвічі перевищували реальні. Таким чином зловмисники привласнили майже 5 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Під час обшуків, проведених в офісних приміщеннях фірм-учасниць оборудки та за місцями проживання 5 фігурантів справи, у тому числі керівника одного з відділів міськради, правоохоронці вилучили звітні та фінансово-бухгалтерські документи й інші матеріали, що доводять проведення незаконних оборудок.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення фігурантам справи підозр у вчиненні злочину.

Заходи із блокування протиправної схеми проводилися спільно зі слідчими поліції Чернівецької області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернівецької області.

Посадовці міськради Чернівців привласнили майже 5 млн грн компенсації за пільговий проїзд
Теги: міська рада – кошти – СБУ – посадовці – привласнення – пільговий проїзд – новини Чернівців

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

Привласнення коштів посадовцем міськради Чернівців: нові подробиці
Привласнення коштів посадовцем міськради Чернівців: нові подробиці
Посадовця мерії Чернівців і підприємця звинувачують у привласненні 600 тис. грн
Посадовця мерії Чернівців і підприємця звинувачують у привласненні 600 тис. грн
Посадовці двох держлісгоспів на Буковині привласнили понад 310 тис. грн.
Посадовці двох держлісгоспів на Буковині привласнили понад 310 тис. грн.
Приватну клініку, яка привласнила 8 млн грн від НСЗУ, викрили на Буковині
Приватну клініку, яка привласнила 8 млн грн від НСЗУ, викрили на Буковині
krystik (krystik)
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Андрео
Андрео 21.01.2020 14:15:03
От твари !!!Проверьте и другие их деяния,ато люди плотят деньги за это!!! А потом говорят нужно поднимать стоимость проезда!!!!
Відповісти
))
)) 21.01.2020 14:36:50
зрозуміти і пробачити!
Відповісти
bob
bob 21.01.2020 15:02:29
Растрелять!!
Відповісти
вавава
вавава 21.01.2020 15:19:50
позбавити пенсій!! і конфіскація всього накраденого!
Відповісти
1
1 21.01.2020 15:19:30
********, Черновцы раздерибанили в пух и прах, скоро город утонет в клоаке а они и далее будут крутить свои делишки за наш счет...А выбрать других по сути не из кого, пока не начнут реальные тюремные сроки давать ни при кому ничего не поменяется
Відповісти
Анонимно
Анонимно 21.01.2020 16:22:34
що ви так все розхвилювалися? крадуть собі хлопці потихеньку ... жить то как-то треба або ви думаєте вони "потрапили" на свої посади безкоштовно? гроші витрачені треба ж повернути !!!!
Відповісти
каспер
каспер 21.01.2020 16:23:56
садити треба всіх! у всіх "рильце в пушку"!
Відповісти
Вася
Вася 21.01.2020 18:17:57
Кто ворует будет наказан.
Відповісти
)))
))) 21.01.2020 19:44:34
"Кто ворует будет наказан" большим баблом....)))
Відповісти
Веліколепная Солоха
Веліколепная Солоха 21.01.2020 21:34:59
ну з кимось не поділились от і погоріли (а так все добре йшло і що за скотиняка здала)
Відповісти
проти всіх
проти всіх 21.01.2020 22:17:14
повесить на фонарных столбах , чтобы вороны клевали
Відповісти
Петро
Петро 21.01.2020 22:26:31
Ганьба цій владі. Спробуйте в понеділок виїхати з Калічанки, СПРОБУЙТЕ. Кажуть немає машин всі на рейсі або поламані. Вам панове приклад: АШАН знайшов два автобуси і вони їздять експрессом напівпорожні. Про маршрут та зупинки цього експрессу окрема розмова. Все є просто потрібно повернутися до людей обличчям.
Відповісти
анатолий
анатолий 22.01.2020 14:05:29
попробуйте выехать с цецено, 4 маршрут, две маленьких маршрутки в час, ****
Відповісти
Бешлей
Бешлей 22.01.2020 01:19:13
І шо КАСПРУК не був у долі?
Відповісти
Проходил мимо
Проходил мимо 22.01.2020 13:06:35
Не был. Его в то время отстранили Продан и заПроданци.
Відповісти
Антилох
Антилох 25.01.2020 17:56:10
так каспрук оказывается не виноват? а нуу! у кого то еще вопросы есть на счет наших людей? каждый народ достоин своих правителей! выбираем ************ ,так и будем дальше валяться в дерьме как свини и хрюкать...
Відповісти
Мирча Перец
Мирча Перец 22.01.2020 08:15:58
Диванные революционеры скинем кабинетных воров!!!!!
В Польше уже бы громада вся стояла на митинге у миськрады .
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Could not load block
Ми на зв’язку!

Популярні новини

На Буковині зареєстрували перехід релігійної громади з УПЦ до ПЦУ
На Буковині зареєстрували перехід релігійної громади з УПЦ до ПЦУ 14.03 14:01
  0   8392
На зупинці Дріжджзавод у Чернівцях раптово помер водій автобуса
На зупинці Дріжджзавод у Чернівцях раптово помер водій автобуса 10.03 16:27
  1   6386
У п'яної матері в Чернівцях соціальна служба забрала тримісячне немовля
У п'яної матері в Чернівцях соціальна служба забрала тримісячне немовля 24.03 14:04
  0   6067
За добу у місті Чернівці трапилося три аварії з потерпілими
За добу у місті Чернівці трапилося три аварії з потерпілими 10.03 11:55
  0   6003
Гірськими стежками прямували до ЄС: на Буковині вкотре спіймали ухилянтів
Гірськими стежками прямували до ЄС: на Буковині вкотре спіймали ухилянтів 28.02 16:32
  4   5420
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на sinoptik.ua у Києві
© 2003 – 2023
Використання матеріалів pogliad.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на pogliad.ua.
Проект входить в медіагрупу

Фоторепортажі

У місті Чернівці запрацювала Мала сцена-майстерня драмтеатру
У місті Чернівці запрацювала Мала сцена-майстерня драмтеатру Сьогодні о 17:27
У Чернівцях пройшов чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту в приміщеннях
У Чернівцях пройшов чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту в приміщеннях 24 Бер 2023 о 15:11
Вагітна файна, як та писанка
Вагітна файна, як та писанка 22 Бер 2023 о 16:16

Відеорепортажі

У лісах Буковини відновлюють популяцію фазанів
У лісах Буковини відновлюють популяцію фазанів Вчора о 16:30
Працівника військкомату з Чернівців звинуватили у допомозі ухилянтам
Працівника військкомату з Чернівців звинуватили у допомозі ухилянтам Вчора о 12:31
Цьогоріч у Чернівецькій області планують висадити 2,1 млн сіянців