
До правоохоронців за допомогою звернувся 33-річний житель села Цурень Чернівецької області. Чоловік повідомив, що з паливного баку його автомобіля поцупили 100 літрів дизельного палива вартістю 1600 гривень.
Співробітники Герцаївського відділення поліції провели ряд заходів, котрі допомогли швидко встановити особи зловмисників. Ними виявилися двоє односельчан потерпілого 17-річного віку та 21-річний житель села Остриця. Про це повідомляють у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Поліцейські перевіряють хлопців на причетність до скоєння інших злочинів на території району.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар