
Працівники Сторожинецького відділу поліції ГУ НП в Чернівецькій області у селі Слобода Комарівці виявили поле, засаджене рослинами коноплі. Нарковмісні рослини поліцейські вилучили, а за даним фактом розпочали кримінальне провадження.
Як повідомляють у секторі комунікації поліції в Чернівецькій області, правоохоронці виявили серед насаджень соняшнику 3543 рослини коноплі.Поліцейські з’ясували, що поле орендує товариство із обмеженою відповідальністю у сільської ради.
Коноплю поліцейські вилучили та направили на експертизу.
Нині проводяться заходи спрямовані на встановлення осіб, причетних до незаконного насадження нарковмісних рослин.
Відомості про даний факт внесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 310 (Незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального Кодексу України.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар