
До правоохоронців за допомогою звернулось двоє жителів міста Вижниця, віком 43-х і 49-ти років. Чоловіки повідомили, що невідома особа з підсобного приміщення їх господарства та будинку поцупила бензопилу, мобільний телефон і зарядний пристрій.
Співробітники Вижницького відділення поліції провели ряд оперативно-розшукових заходів. Правоохоронці встановили, що до скоєння крадіжок причетний 35-річний житель міста Вижниця.
Як повідомляють у Секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, у скоєному злочині чоловік зізнався.
Злодій виніс з будинку буковинки майже всю техніку і прихопив... ковану хвіртку
Відомо, що зловмисник раніше мав «кримінальний досвід», він притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів.
Крадене майно у чоловіка поліцейські вилучили.
За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар