
Колектив чернівецької шоу-групи «Вікторія», яка торік відзначила 10-річний ювілей, постійно зазнає змін як у творчому, так і особистому житті. Дівчата уже встигли спробувати себе не лише у ролі солістів, але й акторів музичних фільмів. Мало того, кожна з них уже серйозно взялася за створення щасливого сімейного життя. 2014 рік був багатим для артисток на весілля, родини, хрестини… Окрім того, шоу-групу поповнила нова виконавиця, а лідер колективу навіть потрапила у стіни Верховної Ради. Детальніше про все – у розмові із Вікторією Гатрич, лідером шоу-групи «Вікторія».
– Вікторіє, наскільки 2014 рік був плідним для колективу та його учасниць зокрема?
– Рік видався багатим на події. Ірина Сеник встигла вийти заміж і стати мамою чудової дівчинки Катеринки. Слідом за нею весілля зіграла й я. Ірина Савчук теж не пасе задніх, вона, сподіваємось, зустріла кохання її життя. Тож ми з нетерпінням чекаємо, коли ж і її безіменний палець прикрасить каблучка. Особисті переміни відобразилися й на творчості. Відпустивши Іру Сеник у декрет, її місце запропонували студентці музичного відділу нашого університету Лілії Рощіній. Вона чудово влилася в наш колектив. Однак, Ірина у декретній відпустці затрималась не надовго, тож зараз ми працюємо, як і колись – учотирьох. Незважаючи на наш сімейний статус, творимо, працюємо над новими піснями і спільними ідеями.
– Як тобі вдалося потрапити до ВР, чому цікавишся політикою і чи вважаєш, що виконавці можуть бути хорошими депутатами?
– Нині я відбуваю програму стажування в управлінні забезпечення міжпарламентських зв’язків апарату Верховної Ради України. Програму здійснює ГО «Ліга інтернів» і розрахована на 10 місяців. Тому я тимчасово змінила місце свого проживання на Київ, однак пообіцяла дівчатам, що приїжджатиму на всі відповідальні концерти.
На цю програму я потрапила разом з 80-ма іншими інтернами з усієї України після трьох турів відбору. Зараз ми працюємо в управліннях і комітетах, зустрічаємось з відомими політиками та громадськими діячами, самі долучаємось до організації суспільно-політичних заходів.
Дівчата з шоу-групи «Вікторія» кажуть, що допомагають бійцям АТО, але робити на цьому дешевий піар вони не збираються
Програма – це ще один крок до самореалізації та самовдосконалення. Мало того, за місяць в мене захист дисертації з політичних наук, так що це ще й можливість на дотик відчути теорію.
Стосовно співаків, які є народними депутатами, вважаю, якщо ми, українці, справді хочемо будувати вільну демократичну державу, то неважливо, де це ти робиш – у кріслі нардепа чи на сцені.
– Які маєте новорічно-різдвяні плани на сцені і вдома?
– Перед Новим роком ми збираємось до столиці. Всеукраїнська організація «Folk Ukraine» запросили нас поспівати у передноворічні дні на сцені біля головної ялинки країни. Там плануємо виконати патріотичні пісні, написані спеціально для наших солдатів та для підняття їхнього духу, а також для Героїв, яких з нами вже нема... На жаль, серед них є й наші друзі...
Новий рік традиційно плануємо зустріти на сцені та в нашому творчому колективі. А ось решту свят проведемо суто вдома, з сім’ями.
– Чи не забороняють ваші чоловіки та кохані продовжувати займатися шоу-бізнесом?
– Кохані нас у всьому підтримують. Адже ми саме таких шукали (усміхається, – авт.).
– Яким чином долучаєтеся до допомоги воїнам АТО і як, на твій погляд, можна вирішити проблеми на Сході країни?
– На жаль, проблема на Сході має затяжний характер, і ще скоро нам її не вирішити. Прикро, бо нам, звичайним людям, цю ситуацію не розв’язати. Тому залишається лише підтримувати наших солдатів і вірити у краще. Ми з дівчатами постійно допомагаємо хлопцям, які захищають нас, переказуючи кошти на різні волонтерські організації. Однак нашу допомогу ми не афішуємо. Це наш обов’язок, а робити на цьому дешевий піар ми не збираємось.
Ольга ШУПЕНЯ
Не планували робити дівчат світилами шоу-бізнесу
Ми з чоловіком (педагог і звукорежисер Іван Гатрич, – авт.) досі дивуємося, як нам вдалося виростити шоу-групу «Вікторія» і протриматися на плаву уже понад 10 років.
Усе розпочалося з того, що організували дитячий вокальний ансамбль. Малеча просто собі співала і ніхто навіть не планував робити їх великими зірками. Та й донька Вікторія, яка час від часу брала участь у наших концертах і проектах, професійно займалася танцями. Тож робити ставку на те, що вона буде співачкою, навіть гадки не мали. Але коли діти підросли, необхідно було зробити поділ на два ансамблі. Відтак молодші залишилися у «Казці», а старші перейшли у «Вікторію», змінили репертуар, почали шити нові костюми. Так поступово виникла шоу-група «Вікторія». Її учасники не лише давали концерти, записували пісні й брали участь у телезйомках, але й активно допомагали створювати той чи інший проект. Напевне, у кожної з дівчат у душі щось перевернулося і для них шоу-група стала частиною життя.
Незважаючи на те, що двоє солісток стали сімейними, вони не полишають творчу діяльність у колективі. Правда, життя вносить свої корективи. Ось в Іри Сеник маленька дитина, тож вона не може залишити її надовго, щоб поїхати на концерт кудись далеко. І це нормально. Так само і Вікторія Гатрич. Вона тривалий час стажується у Києві, тож має змогу приїздити лише на заздалегідь заплановані виступи.
Хай там що, ми продовжуємо нашу діяльність. Дай Боже, всім нам миру, і ми втілимо у життя ще чимало нових задумів.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар