
25 жовтня чернівецький фолк-сінгер Саша Буль презентує альбом «Survival Folk» у розважальному закладі "Avangard", що на першому поверсі готелю "Черемош". Відтак дасть концерти у Калуші, Івано-Франківську та Львові і вирушить у європейське турне.
Вже 3 листопада Саша Буль зіграє композиції зі свого нового альбому у польській столиці – Варшаві. Наступні у списку міст – Лодзь (Польща), Банська-Бистриця (Словаччина), Краків (Польща), Бидгощ (Польща) та завершить турне концертом у Берліні (Німеччина).
- Я готовий кардинально змінити напрям розвитку і здебільшого працювати на закордон, писати англомовний матеріал. – каже Саша Буль. – Як виявилося, у Європі більший інтерес до музики, яку я граю. Якщо тур пройде вдало, то з нового року більше зосереджуся на побудові гастрольних турів саме за кордоном.
Нагадаємо, що початок концерту у Чернівцях 25 жовтня о 20 годині.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар