
Колишній губернатор Запорізької області Євген Червоненко поділився міркуваннями з приводу того, чому співачка Ані Лорак досі виступає у Росії.
Сам він, наприклад, теж не погребував влітку візитом на день народження російського композитора Ігоря Крутого. От і Лорак теж там була, повідомляє "Світське життя".
- Так була. Я відкрию вам таємницю, ніде це не говорив. Я був на "Новій хвилі" і так сталося, що я і Ані Лорак були єдиними з України, хто був на 60-річчі Ігоря Крутого. Поміркуйте, що багатьом відомим людям роблять пропозиції, мовою мафії, "від яких не можна відмовитись", - заявив Червоненко.
Ані Лорак: Ніхто не має права мені диктувати, яким чином любити свою країну
- Це дуже боляче, особливо тим особистостям, які вже склалися, які вже великі, вони своїм трудом, розумом, талантом це заробили. І вони мусять грати дурня, - зауважив Євген Альфредович.
- І вони мені починають розповідати про бандерівців. А я кажу: "Я жидобандерівець також". Зрозумійте їхній стан! Вони розуміють все, що відбувається. А стати у весь зріст, як ми встали у 2004 і сказати: "Ні, так не буде - сил немає", - додав політик, пише Tablo ID.
На зауваження про те, що Макаревичу вистачило сил встати, Червоненко сказав: "Василь Стус теж встав. Є великі особистості, в майбутній Росії буде вулиця Макаревича. Він - зумів, а скільки не може?".
Нагадаємо, Червоненко з Лорак також були на відкритті розважального закладу Григорія Лепса у Києві.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар