
У народі березовий сік вважають панацеєю чи не від усіх недуг. Проте його варто пити обережно, якщо плануєте вивести камені з нирок. І цілком відмовитися – якщо маєте алергію на березовий пилок. Тож чим корисний березовий сік?
1. Зміцнює імунітет
Березовий сік чудово справляється з весняною депресією та втомою, підвищує гемоглобін. А фітонциди, які містяться у березовому соку, вбивають бактерії та захищають від вірусних інфекцій. Варто випивати склянку соку щодня протягом місяця і ніяка застуда та поганий настрій не зіпсують чудових весняних днів.
2. Оздоровлює нирки
Надзвичайно корисний при хворобах нирок, зокрема при лікуванні запалення. Він сприяє виведенню піску із нирок.
3. Проти пігментації та лупи
Шкіра матиме здоровий вигляд, якщо протиратимете її березовим соком. Такий лосьйон чудово очищає та тонізує, може позбавити пігментних плям. Також березовий сік чудово бореться з лупою та випадінням волосся. Потрібно березовий сік використовувати замість бальзаму і через декілька процедур ви помітите результат. А ще він допомагає пришвидшити ріст волосся.
4. Допомагає схуднути
Березовий сік поліпшує обмінні процеси в організмі, виводить шлаки і позитивно впливає на шлунок. Просто замініть березовим соком каву та чай.
5. Поліпшує травлення
Біологічно активні речовини і ферменти, які містяться в березовому соку, поліпшують роботу шлунково-кишкового тракту. Його дозволено пити навіть людям, які страждають на панкреатит. А вагітним він допоможе позбутись токсикозу.
6. Зміцнює серце
Березовий сік зміцнює кровоносні судини, очищує кров, підвищує рівень гемоглобіну, збільшує еластичність кровоносних судин. Лікарі радять вживати березовий сік для профілактики атеросклерозу.
7. Знімає набряки
Березовий сік має сечогінну дію, його рекомендують при водянках і різноманітних набряках.
8. Білосніжна усмішка
Для профілактики карієсу варто вживати березовий сік, поєднуючи його з шипшиною чи соком журавлини.
Ольга ШУПЕНЯ
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар