
Еліксир здоров’я і молодості
Візьміть 100 мл свіжого лимонного соку, 200 г меду, 50 мл оливкової олії. Усе ретельно змішайте. Приймайте еліксир натщесерце вранці по 1 ч. ложці.
– Ви будете молодіти на очах (поліпшиться колір обличчя, розгладиться шкіра).
– Налагодиться діяльність шлунково-кишкового тракту.
– Судини і печінка очистяться від непотрібних речовин.
– Зміцните імунітет.
Лушпиння цибулі допоможе і ниркам, і ногам
Відвари цибулиння ефективно застосовують як відхаркувальний, проносний, сечогінний, жовчогінний, спазмолітичний, вітамінний, протимікробний, судиноукріплюючий засіб.
Замучили часті ангіни?
Залийте лушпиння цибулі окропом, процідіть і використовуйте для полоскання горла.
Маєте нежить?
У киплячу воду всипте 4 столові ложки подрібненого цибулиння і дихайте над парою протягом 3-5 хвилин.
Кашель?
Залийте 2 столові ложки лушпиння 2 склянками води, кип’ятіть 15 хвилин, процідіть. Пийте відвар теплим, по 1/4 склянки тричі на день за півгодини до їди.
Захворіли нирки і сечовий міхур?
3 чайні ложки подрібненого лушпиння заваріть 2 склянками окропу і дайте настоятися 30 хвилин. При гострому циститі вживайте по 50 мл 2 рази на день упродовж 3-5 днів. При хронічному – 3-4 столових ложки по 2 рази на день упродовж 10 днів.
Турбують вени і судинні «зірочки» на ногах?
Залийте 2 столові ложки подрібненого цибулиння 100 мл горілки. Настоювати 7 днів. Процідіть і приймайте по 20 крапель 3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікуємо застуду
1. За перших ознак застуди слід розрізати велику свіжу цибулину і вдихати випари цибулі, повторюючи процедуру 3-4 рази на день.
2. Розтовчіть 100 г часнику, залийте 1 склянкою горілки і добре збовтайте. 1 краплю нанесіть на язик, потримайте у роті, а потім проковтніть. Повторюйте так декілька разів протягом 3-4 днів.
3. Подрібніть лимон разом зі шкіркою і залийте олією. Змащуйте цим ніздрі декілька разів на день. Можна протирати ясна до і після їди, ступні і вушні раковини – на ніч.
4. Лимон покладіть на хвилину в гарячу воду, потім разом із цедрою пропустіть через м’ясорубку. Змішайте зі 100 г вершкового масла і 1-2 ст. ложками меду. Слід вживати по 1 ст. ложці кожні 2-3 години. Зберігати і використовувати як звичайне вершкове масло.
5. При високій температурі змішайте в однорідну масу 2 натерті свіжі картоплини і 1 ст. ложку яблучного оцту. Нанесіть кашку на складену в декілька шарів марлю і прикладіть до чола. Через дві години замініть на свіжу масу.
6. Взяти 2 пляшки свіжого пива, додати дрібку кориці, 3-4 бутони гвоздики і трохи лимонної шкірки. Розтерти 3 яєчних жовтки з 2-4 ст. ложками цукру до піни. Влити у цю масу гаряче пиво з прянощами і, помішуючи, поставити на вогонь, варити до загустіння, але не кип’ятити. Пити по 1-1,5 склянки. Застуда проходить буквально за день.
7. При перших ознаках застуди підігріти 100 мл кагору, додати 1/4 ч. ложки чорного меленого перцю, 1 ч. ложку меду, розмішати і випити теплим перед сном.
Щоб не сльозилися очі
– Слід прикладати до повік тампони, змочені у темному відварі насіння кропу. Тримати 10 хвилин перед сном. Курс лікування – 10-15 сеансів.
– Добре промити 1 ст. ложку пшона і залити його 0,5 л окропу. Кип’ятити 5 хвилин, процідити. На ніч промити очі теплим відваром (налити відвар у тарілочку, нахилитися над нею, розплющити очі і поморгати). Потім зробити з марлі тампони, намочити їх у теплому відварі і на 5 хвилин накласти на повіки. Після цієї процедури, яку слід проводити тиждень, не варто читати або дивитися телевізор.
– Добре допомагає і змазування нижніх повік шкіркою чорного винограду. Очі щипає, але не більше, ніж при закапуванні очей очними краплями.
Позбуваємося печії
Побороти неприємні відчуття і позбутися печії за допомогою народних методів люди навчилися давно. Основним завданням є зниження кислотності шлункового соку, захист слизової оболонки шлунка від подразнення, мінімізація шкідливого впливу кислот на стравохід. З цим справляються багато лікарських трав та продуктів харчування, такі як ромашка, корінь аїру, мед, лимони, яблука, картопля та інші.
Відвари з трав
Корінь аїру заливають окропом і дають настоятися відвару півгодини. Після їди можна робити кілька ковтків, щоб «заспокоїти» шлунок.
Такий настій готують із ромашки. Для цього 3 столові ложки квіток заливають однією склянкою окропу і дають настоятися 20 хвилин. Добова норма становить 3 склянки настою, лікувальний курс – 3 тижні.
Картопляний сік
Він швидко знімає неприємні відчуття печіння, поліпшує загальний стан при гастритах і підвищеній кислотності шлунка. Картопляний сік необхідно готувати безпосередньо перед вживанням. З трьох картоплин вичавити сік і випити або змішати з соком інших овочів чи фруктів. Бажано такий сік пити за півгодини до їди. Картопляний сік не рекомендують вживати хворим із зниженою кислотністю і при важких формах цукрового діабету.
Насіння
Свіже (несмажене) насіння гарбуза і соняшнику – це хороший засіб для боротьби з печією. Краще вживати 20 насінин гарбуза вранці на порожній шлунок щодня. Відмінним засобом проти печії є і насіння льону. Для цього 100 г насіння перемелюють і поміщають у скляну банку. 3 ч. л. такого порошку заливають склянкою гарячої води і настоюють ніч. Отриманий кисіль потрібно вживати по ковтку до і після їди.
Аденому простати полікує ліщина
Ліками з листя ліщини лікують простатит (особливо ефективні ці ліки у подоланні хронічної форми простатиту), аденому статевої залози у чоловіків.
1. 2 ст. ложки подрібненого листя ліщини залити 0,5 л окропу настояти 2 години. Пити по півсклянки 4 рази на день за 15 хвилин до їди.
2. 1 ст. ложку подрібненої кори ліщини залити 0,5 л окропу, прокип’ятити на слабенькому вогні 5-7 хвилин, настояти. Пити по півсклянки 4 рази на день до їди. Зберігати ліки у холодильнику. Пити теплими. Курс лікування – 3 тижні, потім зробити на тиждень перерву і повторити курс.
Фіброміому матки лікує вільха біла (шишки)
1. 1 ст. ложку подрібнених шишок вільхи білої залити склянкою окропу, потім потримати на слабенькому вогні. Настояти 2 години. Процідити. Пити по 2 ст. ложки 4 рази на день за півгодини до їди (четвертий раз – перед сном). Курс лікування – місяць. Потім зробити перерву на тиждень і продовжити лікування.
2. Для лікування фіброми матки використовується огіркове бадилля разом із зеленими листочками: 1 ст. ложку подрібненого огіркового бадилля з листочками залити 3 склянками окропу, потримати 5 хвилин на слабкому вогні. Потім настояти 2 години. Процідити. Одержаний настій розділити на 3 частини (це ліки на 3 дні). Пити по 2 ст. ложки кожні дві години. Упродовж місяця такого лікування фіброма суттєво зменшиться. У не задавнених випадках фіброма за 10-12 тижнів може розсмоктатися. А загалом лікування фіброміоми триває від 6 місяців до 3-х років.
Ольга ШУПЕНЯ
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар