
Дослідники з Університетського коледжу Лондона оприлюднили результати чергового експерименту. Його автори зібрали групу з 26 волонтерів, яких поділили на дві групи. Представники першої групи продовжували вживати алкоголь відповідно до своїх звичок, а другої – цілком відмовилися від спиртного рівно на місяць.
На початку і в кінці випробування медики повністю обстежили добровольців. Зіставлення підсумків експерименту дозволило побачити різницю в стані організму людей в період «алкогольної свободи» і після місячного утримання.
Після місячного утримання учасники, які зазвичай віддавали перевагу більшим дозам алкогольних напоїв, на 70 відсотків почали менше вживати спиртного
«Всі, хто утримувався від спиртного, поліпшили свої аналізи: у них знизилася вага і зменшився відсоток жирової тканини печінки, поліпшився сон і здатність до концентрації уваги», – повідомили вчені.
За їхніми словами, найбільш значне поліпшення параметрів роботи організму сталося у людей, які до експерименту не зловживали спиртним, випивали не більше, ніж шість келихів пива чи вина в тиждень. Що стосується учасників, які віддавали перевагу більш високим дозам спиртного, то їм експеримент несподівано допоміг почати пити менше – через три тижні після закінчення випробування, повернувшись до звичного життя, вони вживали спиртного на 70 відсотків менше.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар