
Майже всі люди хоча б один раз у житті вступають у стосунки. Це можуть бути скороминущі зв’язки, а деякі проживають довге і щасливе сімейне життя. Розглянемо декілька міфів, які, на думку суспільства, зміцнюють стосунки. Але на практиці все відбувається навпаки…
Сім’я повинна робити все разом
Якщо пара почне робити все разом, то партнери втратять свою індивідуальність. В гармонійних союзах партнери розподіляють завдання і вирішують їх самостійно. У разі виникнення труднощів можна порадитися, попросити допомоги один в одного. Не варто змушувати партнера йти разом в магазин, якщо у нього інші плани на цей день. Не змушуйте, а пропонуйте та адекватно сприймайте відмови на свої пропозиції.
Народження дитини рятує шлюб
Коли стосунки «не працюють», то народження дітей - це не найкращий інструмент для «налагодження». Діти повинні з’являтисяув тих сім’ях, де панує любов і взаєморозуміння, повага і підтримка, де їх чекають обоє батьків. Добре ставлення до себе і любов не можна викликати зачаттям малюка, а ось зіпсувати життя собі, партнеру і дитині можна.
Синдром «50 на 50»
Товариство нам постійно твердить про рівні права чоловіків і жінок. Всі витрати діляться навпіл, зобов’язання навпіл і т. д. Насправді у щасливої сім’ї свій баланс: «70 на 30», «10 на 80», деяких навіть влаштовує «1 на 99» (ви йому повагу, а він вам біленький «Мазераті»). Немає ідеального рецепта сімейного життя, все дуже індивідуально!
Партнер повинен здійснити вашу мрію
Всі нереалізовані плани ми звалюємо на плечі другої половинки. Ніхто не зобов’язаний за вас реалізовувати мрії, якщо, звичайно, мова не йде про шлюб за розрахунком. Можливо, вам самим потрібно у 2 рази більше докласти зусиль або звернутися до фахівців, які вам допоможуть.
Якщо любить, то здогадується, що ви відчуваєте
Потрібно усвідомити, що партнер дійсно може не розуміти, що відбувається у вашій голові. Якщо ми, звичайно, не говоримо про екстрасенсів, то звичайній людині важко читати думки інших людей (навіть після 10 років прожитих разом під одним дахом). Щоб уникнути сварки на цьому ґрунті, потрібно навчитися розмовляти один з одним. Говорити про свої переваги, проблеми, почуття, невдоволення.
Краще жити нещасливо разом, ніж руйнувати сім’ю
Напевно вам відомі випадки, коли пара не розлучається тільки через почуття страху, провини чи боргу. Відповідальні батьки щосили намагаються зберегти свої стосунки через дитину. Малюк своєю чергою бачить дивну картину - мама і тато живуть під одним дахом, але постійно лаються і проводять свій час нарізно.
Краще у такій ситуації - це реально реанімувати шлюб (зі спільним походом до коучів, психологів та виконанням їхніх завдань), або розлучення за взаємною згодою і збереження дружніх стосунків (заради дитини).
Протилежності притягуються
Це правда, що деякі відмінності у характері чоловіка і дружини роблять стосунки більш динамічними. Тим не менш, у щасливих пар більше спільних рис. Уявіть, що ваш чоловік не любить ласку і поцілунки, а ви і дня не можете прожити без ніжності. На скільки вас вистачить? В результаті ви або впадете в депресію, або почнете шукати ласку деінде. Або уявіть чоловіка, який любить затишок у домі, смачно поїсти, а його дружина зайнята тільки собою і рідко буває вдома. Конфліктів не уникнути.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар