Як не дивно, щоб визначити знаки Зодіаку, які вмирають раніше за інших, намагалися не тільки астрологи, але і вчені. Вони провели багатотисячний опитування людей, щоб з'ясувати, які знаки Зодіаку в якому віці найчастіше помирають. Виявилося, що три знака Зодіаку довго не живуть, багато хворіють і вмирають раніше за інших.

3 місце — Риби

Чоловіки-Риби живуть до 71 року, а жінки до 75.

Це одне з найболючіших знаків. Протягом усього життя їх мучать різні захворювання: екзема, артрит, задишка, проблеми з легенями та бронхами. Найчастіше Риби хворіють при переохолодженні і при зловживанні водою. Дожити до 75 років і побачити старість пощастить тим Рибам, які зможуть успішно лікувати свої численні хвороби.

2 місце — Стрілець

Чоловіки-Стрільці живуть до 69 років, а жінки-Стрільці — до 73 років.

На тривалості життя Стрільців також позначається їх слабке здоровіше і нікчемний імунітет. Їх часто мучать проблеми опорно-рухового апарату, з'являються серцево-судинні захворювання. А ще у них ціла купа хронічних захворювань, які катастрофічно вкорочують їх життєвий термін.

1 місце — Скорпіон

Лідер хіт-параду смертників — Скорпіони. Чоловіки-Скорпіони живуть до 63 років, а жінки-Скорпіони — до 62 років.

Скорпіони дуже емоційні, причому ці емоції у них майже завжди негативні. Живучи постійно під влади гніву та досади, Скорпіони купують собі цілу масу психосоматичних захворювань — рак, хвороби серця, суглобів, печінки і чому серед них. І що найнеприємніше, лікування Скорпіони практично не піддаються. Так що, їм простіше не хворіти, ніж потім лікуватися.

Тому до кінця свого життя Скорпіони просто втомлюються від марного й болісного лікування, відмовляються від прийому препаратів і просто вирішують пустити все на самоплив. Якщо б представники знаку проявили більше уваги здоров'ю і не відмовлялися від лікування, у них був би більш вагомий шанс прожити довше і насолодитися старістю.