Деякі знаки Зодіаку більш везучі, ніж інші. Їм посміхається удача, їхні починання завжди успішні, а рішення вони приймають завжди правильні.

Хто ж ці щасливі знаки Зодіаку, які народилися в сорочці?

№3 Овен

Незважаючи на сварливу вдачу Баранів, вони дуже везучі. Звичайно, особистісні якості теж допомагають їм у житті, адже ці знаки Зодіаку ніколи не здаються. Але все ж зірки їх люблять і сприяють їм.

Овни не знають, що таке поразка. Вони перемагають у будь-якій сутичці і завжди отримують гідну нагороду. Це справжні улюбленці Долі.

№2 Стрілець

Стрільці дуже активні. Вони отримують від життя все, чого бажають. Зірки люблять їх, так як неймовірно оптимістичні і життєрадісні. А люди з позитивним мисленням завжди досягають більшого, ніж ті, хто постійно скаржиться на Долю.

Ці знаки Зодіаку не скаржаться, а дякують. Тому Доля до них прихильна і допомагає у всіх починаннях.

№1 Козеріг

Козерогів Доля любить, тому що вони неймовірні трудівники. Працьовиті люди завжди в пошані. Вони не лінуються, вони честолюбні і вони готові стрибнути вище своєї голови, щоб досягти наміченої мети. Це чудово, тому зірки виділяють їх серед інших і шлють всі земні блага до їхніх ніг.

Ці знаки Зодіаку не володіють самим позитивним мисленням, як Стрільці, і не настільки вперті, як Барани. Але працьовитіших їх не знайти. А це коштує Овнів і Стрільців разом узятих. Тому Фортуна завжди їм посміхається. Шкода, що Козероги не завжди це можуть оцінити по достоїнству.