
Нині індустрія краси пропонує нам чимало послуг, які спрощують життя та допомагають виглядати «на всі сто», не докладаючи значних зусиль. Вартують вони по-різному, залежно від салону, майстра та матеріалів, які він використовує. Особливою популярні нині користуються нарощені вії та покриття нігтів гель-лаком. Адже один раз зробив, і кілька тижнів все виглядає чудово, звісно ж, якщо доглядати за собою та дотримуватися порад фахівця.
Доглянуті вії, брови та нігтики – це «must have» кожної жінки, котра себе поважає
- Доглянуті вії, брови та нігтики на руках і ногах нині – це «must have» кожної дівчини та жінки, що себе поважають - каже адміністратор студії краси «Zeffir», майстер манікюру та педикюру Анна Гордєєва. - Сучасний манікюр вирізняється стійкістю та розмаїттям кольорів, текстур та дизайнів. Найкращим у сучасних тенденціях манікюру є те, що можна дозволити собі будь-який колір, форму, довжину та дизайн – модно усе.
Щодо кольорової гами, то найбільший попит цього року мають пастельні (нюдові) відтінки покриття, колір марсала, м’ятно-бірюзові відтінки. Також для кожної пори року актуальні свої барви, наприклад, восени будуть популярними всі темні відтінки червоного, шоколадний, сливовий, камуфляжний (хакі) та оливковий колір.
Вартують послуги манікюру-педикюру від 120 гривень, а нарощування вій від 250 гривень
Серед дизайнів незмінна популярність у класичного та декоративно-двосмужкового, кольорового, оборотного французького манікюру, який доречний до будь-якої ситуації та вбрання, а також у лункового манікюру, себто коли лунку біля основи нігтя виділяють іншим кольором або залишають прозорою. З відносно нових дизайнів популярності набувають так званий негативний манікюр - з прозорим простором на дизайні, геометричний манікюр - дизайни у вигляді смужок, трикутників, квадратів, ромбів тощо та дизайн «бите скло».
Найпопулярнішим різновидом манікюру є покриття гель-лаком
- Найпопулярнішим різновидом послуг манікюру наразі є покриття гель-лаком, хоча також актуальними залишаються гелеве нарощування та покриття нігтьової пластини гелем, - продовжує фахівець. - Гель-лаки бувають різних фірм та виробників. Найбільш відомими торговими марками в Україні є фіри Коді, CND (відома як «шеллак»), Canni, Naomi, Bluesky, Gelish, DIS, FOX, PNB та інші. Гель-лаки бувають класичні, «котяче око» - об’ємні ефектні гель-лаки з гарним блиском, термо - гель-лаки, які змінюють колір залежно від температури шкіри, хамелеони - гель-лаки з переливами декількох кольорів, хроми - металеві відтінки. Покриття може бути глянцевим або матовим.
Манікюр тримається півмісяця, а то і більше
Стандартний період носки манікюру з гель-лаком – 10-14 днів, але багато клієнток «носять» покриття і до трьох-чотирьох тижнів. Це залежить від індивідуальної швидкості росту нігтиків, прийняття деяких лікарських засобів, наприклад, антибіотики зменшують період «носки» покриття, гормонального фону, частоти взаємодії з миючими засобами та інших факторів впливу.
Нігтям потрібен догляд
- За будь-яким штучним покриттям на нігтиках потрібен догляд. Я раджу своїм клієнкам не мочити ручки протягом двох годин після нанесення покриття, щовечора наносити на кутикулу відповідну олійку та використовувати при митті посуди, прибиранні та садових роботах захисні рукавички, - каже майстер. - Ці прості правила дозволяють зберегти красу та свіжість манікюру довше. Крім того, обов’язково наголошую, що знімати власноруч гель-лак або гель не рекомендую – ви можете пошкодити рідну нігтьову пластину.
Бувають і певні обмеження
Абсолютним, але тимчасовим, протипоказом до нарощування нігтів та покриття гель-лаком або гелем є грибкове ураження нігтів. У цьому разі вам необхідно звернутися до лікаря-дерматолога, пройти курс лікування і після цього з дозволу лікаря знову насолоджуватися манікюром.
Вагітність і годування груддю не є протипоказом до манікюру з покриттям. Єдине: зважайте на самопочуття, якщо у вас, наприклад, токсикоз, то краще трохи зачекати з походом до майстра манікюру, адже вам може стати зле від ароматів у салоні. І ще – лікарі часто рекомендують вагітним зняти покриття з нігтів рук та ніг на пологи, щоб не перешкоджати роботі реаніматологів, якщо їхня допомога, не дай Боже, знадобиться.
Сарафанне радіо розповість про майстра все
- Найкраще - це сарафанне радіо. Тобто позитивні відгуки друзів, родичок, колег. Якщо ж дівчина шукає майстра самостійно, то бажано переглянути фотографії її попередніх робіт в інтернеті. А при відвідуванні звернути увагу на стерилізацію інструментів. Якщо майстер не має стерилізатора, використовує візуально брудні та неякісні інструменти, не обробляє свої руки та руки клієнта антисептиком, а також не враховує побажання клієнтки, краще пошукати іншого майстра, - підсумовує майстер.
Уляна ДЕЛІКАТНА
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар