
- Нарощування вій – це поширена нині послуга краси. Вже безліч красунь оцінили цю процедуру: прокинулася вранці, вмилася – і вже красуня. Залишається тільки нанести тон на обличчя та блиск або помаду на губки, - каже адміністратор студії краси «Zeffir», майстер манікюру та педикюру Анна Гордєєва. - Досвідчений лешмейкер, спеціаліст з нарощування вій, порадить вам ідеальну довжину, густоту, форму та колір вій, зважаючи на ваші побажання. Найпопулярнішими є нарощування класичне, себто 1 штучна війка на 1 свою та 2Д - 2 штучні війки на 1 свою. Ці види нарощування підходять усім, незважаючи на вік, професію тощо. Більш об’ємне нарощування - від 3Д до голлівудського об’єму більше личить молодим дівчатам, але популярне серед деяким клієнток 30+.
Корекцію нарощених вій роблять приблизно раз на 3-4 тижні
Час першого нарощування залежить від густоти ваших власних вій та об’єму нарощування, який оберете. Часто це 2,5-3 години. Нарощення відбувається у положенні лежачи, на зручній кушетці. Лешмейкери жартують, що приходити до них варто втомленими, тоді процедура пройде для вас швидко і приємно.
Корекцію нарощених вій роблять приблизно раз на 3-4 тижні, вона вже забирає менше часу. Щодо догляду за нарощеними віями, то обов’язково дотримуватися таких правил: не вмиватися хоч 12 годин після нарощування, далі обов’язково вмиватися, але без тертя очей. Не можна користуватися косметикою для очей, зокрема тінями, підводками тощо на основі олій. Бажано уникати довгого контакту з водою і парою, бо вони знижують період «носки» штучних вій. Крім того, штучні вії ні в якому разі не можна знімати самостійно – разом із ними ви повириваєте свої рідні вієчки.
Запалення та алергія – перешкода штучним віям
Протипокази до нарощування вій є. По-перше, це алергічні реакції. Якщо у вас колись були алергічні реакції на будь-які косметичні засоби, попросіть майстра зробити пробне нарощування - наростити декілька вій і походити з ними день-два. Якщо не буде негативної реакції, можна робити нарощування.
По-друге, запалення слизової оболонки ока теж є перепоною для нарощування. Його потрібно лікувати.
По-третє, труднощі створюють і проблемні рідні вії. Якщо вони слабкі, то повипадають разом із штучними під їхньою вагою.
А ось носіння контактних лінз не є протипоказом до нарощування, але у багатьох клієнток з ними штучні вії тримаються менше часу.
Нарощування вій, як і нарощування нігтів, абсолютно безпечні процедури, якщо є кваліфікований майстер та виконуєте всі його рекомендації.
Уляна ДЕЛІКАТНА
Переваги і недоліки штучних вій
Переваги |
Недоліки |
|
|
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар