
Упродовж одинадцяти місяців цього року у Чернівцях притягнули до відповідальності 78 суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами. Загальна сума штрафних та фінансових санкцій до порушників склала 4,9 млн. грн.
- Традиційно саме в торгівлі підакцизними товарами виявляється чи не найбільше порушень. Це і торгівля без ліцензії, і продаж алкогольних напоїв за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін, тютюнових виробів - за цінами вищими від максимальних. Але найбільш зухвалі порушення – це продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім. Цьогоріч працівниками ДПІ у м. Чернівцях за реалізацію підакцизної продукції неповнолітнім було притягнуто до відповідальності 18 платників. Крім втрачених ліцензій, порушникам доведеться також сплатити понад 122 тис. грн. штрафу, - повідомила начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПІ у м. Чернівцях Людмила Осадчук.
Продавцям та власникам магазинів і кафе необхідно пам’ятати, що за продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім передбачена відповідальність. До таких суб'єктів застосовують фінансові санкції у вигляді штрафів у сумі 6800 гривень та анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.
У прес-службі міської податкової нагадали, що продавець зобов'язаний отримати у покупця, який купує пиво (крім безалкогольного), алкогольні напої, слабоалкогольні напої або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар