
Нині у мережі є величезний перелік вакансій роботи вдома. Зарплати як і роботи пропонують різні, хоча стосовно грошей, то тут іноді суми вказують казкові, а реально виходить все значно прозаїчніше. Так ось, щодо пропозицій, різноманітним менеджерам, операторам та іншим працівникам у мережі пропонують зарплату від кількох тисяч гривень до кількох тисяч доларів, швачкам пропонують менше – лише 3-6 тисяч гривень, приготування їжі, випічка – тарифікується самими виконавцями, тут все залежить від затратності та того на скільки людина сама оцінює свої послуги, а також від того, хто купує продукти. Освітні послуги далі тарифікуються по 50-100 гривень за годину. А ось виконання механічної роботи, скажімо, складання ручок тарифікується не надто високо, тут обіцяють 1000-1500 гривень на місяць.
Вдома можна робити все
Помилково багато хто вважає, що працювати можна лише у мережі, та це не так. Насправді заробляти гроші вдома можна і не використовуючи Інтернет, або використовуючи його лише для комунікації з роботодавцем. Займатися можна практично усім тим, чим займаються на звичайних підприємствах і фірмах, але тільки у домашніх умовах.
Наприклад, можна шити, декорувати одяг чи в'язати і вишивати. Можна виготовляти різноманітні вироби, наприклад, біжутерію, всілякі декоративні дрібнички для оселі, і врешті-решт, відкрити цілу домашню майстерню.
Якщо є кулінарні здібності, можна готувати напівфабрикати, такі як вареники, пельмені, голубці і будь-які страви на вибір замовника. Так само можна випікати торти, головне – навчитися їх пекти і ефектно оформляти, аби вони не поступалися за виглядом фабричним.
Так само часто віддалені роботодавці пропонують таку нехитру механічну роботу, як складання ручок та збирання інших простих предметів. Тут діє принцип, що більше, то краще.
І звичайно ж, чи не найбільш клопітний варіант, котрий до того ж вимагає наявності додаткової площі, це вирощування чого-небудь, приміром квітів або грибів-шампіньйонів чи глив. Розводити і вирощувати на продаж можна домашніх тварин. Та за тваринами потрібно доглядати, прибирати, годувати їх, і мати де їх тримати. Адже в однокімнатній квартирі такий бізнес може перетворити життя на справжнє пекло.
Куди податись українському гастарбайтеру
Якщо ж є певний запас фінансів, і знову ж таки приміщення, то можна спробувати відкрити вдома невеличкий бізнес із надання послуг. Оскільки працюючи вдома, не потрібно платити орендну плату, виконувати щоденний фінансовий план, то це допомагає уникнути частини фінансових витрат і відповідно знизити ціни на послуги. Тут варіантів, чим зайнятися - море. Можна, скажімо, відкрити свій "домашній" автосервіс. Знову ж таки, маючи потрібні навики, можна лагодити що-небудь, наприклад, побутову техніку чи меблі, реставрувати їх.
Працювати вдома можна також і перукарем, манікюрницею, візажистом. Для цього лише потрібно мати кваліфікацію і мінімальну клієнтську базу, котра з часом збільшуватиметься за рахунок відгуків задоволених клієнтів. Щоправда, тут, як і в першому випадку, потрібно буде вкласти кошти в обладнання і додаткові засоби. Та як показує практика, якщо справи йдуть добре, то витрати доволі швидко окуповуються.
- Головне у роботі вдома, як і всюди, аби ціна та якість були співмірними, адже один невдало зроблений манікюр за чималу суму може призвести до втрати не однієї, а кількох клієнток, адже тут основне – репутація, і якщо про вас говорять як про поганого майстра, то ніхто ходити до вас не буде, - каже манікюрниця Наталя. - Коли йшла роки два тому із перукарського салону, то вже була певна, що на роботу не повернусь. Дратувало все - і колектив, і прискіпування з боку начальства, і постійно зростаючі щоденні суми, котрі потрібно було здавати. Тому пішла на вільні хліба. Не скажу, що спочатку було просто. Гроші на все необхідне приладдя й аксесуари довелося позичати, а клієнтів було лише з десяток, і то постійними їх назвати було важко. Та з часом все налагодилося, клієнтки приводили подруг, а ті своїх, відвідувачок стало більше, а враховуючи те, що роботу я намагалась виконувати якнайякісніше, а ціну робила нижчою, ніж у салонах, то вдавалося і заробити, і погасити борг. Такою роботою задоволена повністю. Тим паче, що нині маю маленьку донечку і все одно займаюся улюбленою справою, адже дитина не заважає і не потрібно думати, на кого її залишати. Себто робота вдома позбавляє багатьох клопотів. Та, кажуть, не всім подобається сидіти вдома і чекати дзвінка клієнта, проте, наприклад, таким чином заробляю навіть більше, аніж на звичайній роботі. Загалом виходить десь приблизно 3-5 тисяч гривень. Іноді, правда, заробіток нижчий, але тут головне – фінансами правильно розпоряджатись. Тим паче, що такі витрати, як транспорт чи обід в їдальні та багато іншого, просто відпадають. Так само нині намагаюся опанувати нарощення вій, думаю себе спробувати у цій галузі.
Уляна ДЕЛІКАТНА
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар