
На 1 жовтня 2014 року у чернівецькій податковій зареєстровано 1705 реєстраторів розрахункових операцій. Це на 130 одиниць більше, аніж було на початку року. Інформацію про виторги до системи зберігання і збору даних від РРО в електронному вигляді до податкового відомства впродовж року передає уся касова техніка, повідомляє прес-служба чернівецької податкової.
Наразі Державна фіскальна служба має намір переконати уряд у необхідності застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) у роздрібній торгівлі, повідомив голова ДФС Ігор Білоус під час зустрічі з членами Співтовариства бізнес-лідерів (CEO Club Ukraine).
- Ми пропонуємо включити до урядового пакету законопроектів з питань податкової реформи позицію щодо обов’язкового застосування РРО усіма суб’єктами господарювання в системі роздрібного продажу, за винятком торгівлі на ринках та виїзної торгівлі. Розширення сфери застосування контрольно-касових апаратів – принципова позиція ДФС. І уряд, як мені здається, схильний підтримати наші аргументи, – поінформував Ігор Білоус учасників бізнес-клубу, що об’єднує більш як 80 керівників українських компаній.
- Розширення сфери застосування контрольно-касових апаратів – не тільки запобіжить тінізації малого бізнесу у зв’язку із забороною перевірок, а й легалізує операції на мільярди гривень, що уникали «світла» усі попередні роки. Втратять виробники й продавці необлікованого товару, контрабанди та контрафакту. Натомість, виграє легальний бізнес і держава в цілому, – наголосив Голова Державної фіскальної служби.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар