
Карате – не просто бойове мистецтво, - це ціла філософія. Тренування тут поєднують бойові навики та виховання, вміння постояти за себе та вирішувати проблеми мирним шляхом. Саме через таку багатогранність карате є досить популярними серед молоді. І ось днями один із провідних клубів області «Максимум» відсвяткував 20 років своєї діяльності.
За роки існування клубу виховано 6 майстрів спорту України, 12 переможців чемпіонатів Європи та світу з карате, більше 30 чемпіонів України. Спортсмени клубу, починаючи з 7 років, щорічно беруть участь в найпрестижніших турнірах, які проводяться в Україні та країнах Європи. З усіх змагань всеукраїнського та міжнародного рівня наші вихованці завжди повертаються з повними комплектами нагород.
СК «Максимум» є членом Всеукраїнської Федерації Карате-до “Сін-Сьобу” (президент В.В. Галан, м. Чернівці, 6-й дан карате) та Української Федерації Карате (президент С.Левчук, м. Київ, 3-й дан)
- Нашому клубу виповнилося двадцять років. Досягнення у нас є різного масштабу. Якщо говорити про останній рік, то ми брали участь у чотирнадцяти змаганнях, і з жодних не повернулися без нагород. Також наш спортсмен Олександр Карась увійшов до національної збірної України серед кадетів і брав участь у чемпіонаті Європи у Швейцарії. До слова, останній чемпіонат, у якому ми брали участь, це був Кубок "DEPO't", ми здобули перше загальнокомандне місце і виграли три кубка у командних куміте, - розповідає віце-президент клубу «Максимум» Павло Шестаков. - Карате – такий вид спорту, який потребує наполегливості, терпіння і внутрішньої сили. Звичайно, не всі витримують такий спортивний ритм. Але тим не менше, є нові діти, які приходять кожен рік – молоде покоління. Ми постійно кількісно та якісно розвиваємося, відкриваємо нові філіали по області для того, щоб діти мали можливість займатися навіть не для змагань, а просто для здорового способу життя. Як правило, спочатку діти приходять просто аби займатися для себе і бути здоровішими, розвиватися, а вже далі вони поринають у спортивний світ.
Трапляється, що в клубі тренується вже друге покоління, а колишні учні самі уже навчають бойовому мистецтву.
- Ми оздоровлюємо, виховуємо, розвиваємо, вчимо спорту, бойовому мистецтву, вже приходять учні та приводять своїх дітей, вже учні тренують інших учнів, тобто ця справа продовжується, - розповідає президент обласної феде6рації карате Станіслав Золотухін. - Девіз кожного вихованця клубу: «Прагни неможливого – досягнеш Максимуму!» І це каратисти доводять наполегливими тренуваннями і впевненими перемогами.
І справді, учні клубу не збираються зупинятися на досягнутому та прагнуть високих здобутків.
«Планую здобути багато перемог на національній арені і стати чемпіоном світу»

Займаюся карате вже понад 10 років. Обрав цей вид спорту, тому що у моєму мікрорайоні Роша відкрили зал, був хороший тренер і батьки мене віддали туди, так я й почав тренуватися. Своє майбутнє я хочу пов’язати з карате, стати майстром спорту міжнародного класу, здобути багато перемог на національній арені і стати чемпіоном світу та інших змагань. Нині я вже є чемпіоном України, неодноразовим чемпіоном області. Також брав участь у чемпіонаті Європи у Цюріху, на міжнародній арені мав багато здобутків.
Займаюся та виступаю у розділі куміте. Та скажу, що дуже люблю цей вид спорту і тут мені все дуже подобається.
«Найважче перед змаганнями налаштувати себе на перемогу»
Займаюся карате вже одинадцятий рік. Почав займатися, коли мені було сім років. Коли я навчався у другому класі, до нас прийшов наш тренер і запрошував на тренування, я прийшов і так розпочався мій шлях у карате. Наразі я є трьохразовим призером чемпіонату України.
Що ж до планів на майбутнє, то хотілося б стати чемпіоном України, займати перше місце у національній збірній. До цього часу мені це не вдалося зробити, але я буду пробувати досягти своєї мети. Також прагну до нагород чемпіонатів Європи та світу.
У повсякденному житті конфлікти намагаюся вирішувати мирно та не застосовувати бойових навиків.
Найважче налаштувати себе перед змаганнями на перемогу. Адже коли їдеш на змагання, завжди бувають якісь сумніви. Що ж до фізичної підготовки, то її ми підтягуємо на зборах. Робиться багато роботи як фізичної, так і психологічної.





Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар