Під стінами парламенту ввели підвищені заходи безпеки, оскільки тисячі мітингуючих аграріїв прийшли до Ради зі своїми вимогами, передає ТСН.
Аграріїв зі всієї країни вимагають збереження спецрежиму ПДВ - єдиної форми держпідтримки аграріїв.
З плакатами "Податкова реформа Мінфіну перетворить Україну на імпортера молока і м'яса", "Збережіть Україну – збережіть село" - вони кажуть, що зміни до податкового кодексу, який пропонує уряд, що передбачає скасування дотації землеробам - знищить сільськогосподарській бізнес і якщо сьогодні депутати ухвалять зміни до законодавства, податки фермерів збільшаться у 3-4 рази.
Тож протистояти податковому тиску аграрії планують до кінця.
Співавтори змін податкового кодексу з боку громадськості теж прийшли на акцію протеста під стіни Верховної Ради. Вони не підтримують ідею позбавити аграріїв спецрежиму ПДВ та певні, що зміни потребують доопрацювань.
Аграрії принесли до стін Ради тушу свині у труні, з нею влаштували траурну процесію. Мітингувальники кричали "Ганьба" та "Банду геть" і намагалися протиснути кордон правоохоронців.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар