
Ситуація в районі проведення АТО залишається напруженою: бойовики 47 разів відкривали вогонь по позиціях українських силовиків. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО в Facebook у зведенні станом на 6:00 годину.
Зазначається, що минула доба почалася з обстрілу окупантами українських укріплень неподалік від Красногорівки з мінометів калібру 82 і 120 мм.
"Традиційно неспокійно було в передмісті Донецька. Зі стрілецької зброї та гранатометів бойовики обстріляли наші опорні пункти в Авдіївці, Мар'їнці, Пісках, Опитному та на шахті Бутівка", - повідомили в штабі, передає УНІАН.
Також неподалік тимчасово окупованої Горлівки зі стрілецької зброї та великокаліберних кулеметів противник вів вогонь по українських укріплення в Троїцькому, а в районі Новгородського противник застосував гранатомети та БМП.
Крім того, українські опорні пункти Зайцево та Майорске знову зазнали мінометного обстрілу.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар