
Папа Римський Франциск під час різдвяного послання «Urbi et Orbi» згадав про конфлікт на сході України. Про це повідомляє Vatican News.
- Нехай же Син Всевишнього підтримає зусилля міжнародної спільноти та залучених країн у дотриманні припинення вогню в Нагірному Карабасі, як також у східних регіонах України, та сприянні діалогові, як єдиному шляху, що веде до миру та примирення, - сказав Папа Франциск.
За його словами, наразі світ потребує братерства.
- В цей історичний момент, позначений екологічною кризою та серйозними порушеннями економічної та соціальної рівноваги, загостреними пандемією коронавірусу, ми більше, ніж будь-коли раніше, потребуємо братерства, - додав він.
Папа Франциск також закликав не зводити бар’єри під час пандемії коронавірусу.
- Перед обличчям виклику (пандемії – ред.), який не знає кордонів, не можна зводити бар’єри. Не можна зводити бар’єри. Ми всі в тому самому човні, - зазначив він.
Джерело: Укрінформ
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар