
Після Революції гідності не зроблено було найважливішого, чому і виникло таке масове розчарування. Не були покарані злочинці, які вбивали мирних людей на Майдані, не були покарані корупціонери, а саме проти корупції і піднімався народ, який уже не міг більше жити з такими поборами і хабарами. Не було зроблено чимало з тих обіцянок повного оновлення влади, які були дані на Майдані. І от чому воно сталося, - пояснює політолог Ігор Буркут. - А насамперед треба було негайно міняти всю так звану правоохоронну систему в Україні, яка насправді нічого з правоохоронними завданнями не має. Вона тільки покриває злочини власть імущих. І тому така ситуація.
Водночас певні позитивні зміни відбулися. Ми бачили вибори президентські, парламентські, місцеві, які привели до влади деяку частину нових людей, але там ще старого залишилося забагато, яке буде гальмувати будь-який рух вперед. І головне, що було зроблено - все-таки, при всіх недоліках, було гарантовано свободу слова. Хоча наші супротивники кажуть, мовляв, яка свобода слова, он Олеся Бузину вбили і ще не покарані вбивці. Річ у тому, що їм, - нашим супротивникам, дають право відкрито говорити про це в Україні. А оце і є свобода слова, коли можна висловлювати різні точки зору.
Зараз найкращі експерти в Україні – це молоді люди. Люди, які здобули освіту і тут, і на Заході. В яких є чудові зв’язки з колегами з різних країн, які володіють мовами. Це, власне, оте майбутнє, заради якого робилася революція. Вона не для старшого покоління робилася, сімдесятилітні життя прожили і дай Боже, щоб вони не заважали молодим та не нав’язували власні точки зору. А молодь вона буде робити те, що має робити. Вона пожила і в Україні, і бачила всі наші недоліки, вона пожила і в розвинутих державах і побачила там позитив і негатив, і саме ці люди будуватимуть нову українську державу. Саме нову, бо нині ми маємо продовження УРСР.
Уляна ДЕЛІКАТНА
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар