
Хороших автоінструкторів завжди цінували, і навіть більше того – їхня затребуваність зросла сьогодні на 45% порівняно з роком, що минув. Аналітики ринку праці пояснюють це тим, що багато українців побоюються запровадження жорсткого карантину і обмежень роботи громадського транспорту, тому вчаться кермувати автомобілем заздалегідь.
Періодичний карантин і віддалене навчання внесли зміни і в роботу репетиторів. У вересні–листопаді спостерігався сплеск інтересу до онлайн-викладачів. Вони були потрібні майже вдвічі частіше, ніж влітку, і на третину частіше, ніж за аналогічний період 2019. Здебільшого, їх шукають для підготовки до ЗНО, а також щоб допомогти учням підтягнути знання з основних шкільних дисциплін.
Восени, за даними порталів пошуку роботи, у майстрів з ремонту великої побутової техніки було 15 тис. замовлень, що на 13% більше, ніж за аналогічний період року, що минув. В умовах невизначеності українці не поспішають витрачати гроші, тому між покупкою нової техніки і ремонтом старої, звичайно, коли це вигідно, вибирають другий варіант. Найчастіше люди хочуть відремонтувати бойлери, холодильники, пилососи, пральні й посудомийні машини. На чверть більше роботи стало у меблярів. Виріс попит на ремонт, складання, перетяжку, виготовлення і реставрацію меблів.
Також українці часто шукали фахівців у категорії «майстер на годину», всього на сервісах було зроблено 20 тисяч замовлень. Тут дуже затребувані послуги сантехніків, електриків і майстрів для вирішення дрібних домашніх проблем: встановити полицю, зібрати диван або повісити жалюзі. Таких фахівців наймають, щоб делегувати рутинну домашню роботу по дому і заощадити час для сім’ї та друзів.
Степан КРАЙНЯК
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар