• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Робота
Pogliad.ua – Неділя, 03 Липня 2022
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Пропозиції 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

Сьогодні в Україні вшановують пам'ять жертв Голодомору

Україна
28.11.2015 | 10:46
23
2070
Коментувати
Поділитись
Facebook Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
A A A
О 16:00 – загальнонаціональна хвилина мовчання та акція "Запали свічку пам'яті"

Сьогодні, 28 листопада, традиційно в четверту суботу останнього місяця осені, Україна вшановує жертв голодоморів, що сталися в нашій державі в радянські часи – у 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 роках.

Особливо згадують наймасовіший із них – Голодомор-геноцид 1932-1933 років, коли від голоду загинули 10 млн 63 тис. осіб. Це – чверть населення нинішньої України. Остаточну кількість жертв Голодомору п'ять років тому визнав Апеляційний суд Києва.

У День пам’яті жертв голодоморів на Буковині проведуть скорботні заходи

Пік голодомору прийшовся на весну 1933-го. В Україні тоді від голоду вмирало 17 людей щохвилини, тисяча – щогодини, майже 25 тисяч – щодня…

Сьогодні о 16.00 – загальнонаціональна хвилина мовчання. А о 16:01 стартує Всеукраїнська акція "Запали свічку пам'яті". Українці запалюватимуть свічки в пам'ять про убитих геноцидом співвітчизників біля місць пам'яті Голодомору та у вікнах своїх домівок по всій Україні та світові, передає ТСН.

Теги: Україна – жертви – Голодомор – вшанування

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

Україна вшановує пам'ять жертв голодоморів
Україна вшановує пам'ять жертв голодоморів
У День пам'яті жертв голодоморів буковинці засвітять свічу пам'яті
У День пам'яті жертв голодоморів буковинці засвітять свічу пам'яті
У Чернівцях очевидці розповіли про геноцид в Україні
У Чернівцях очевидці розповіли про геноцид в Україні
Чернівчанам покажуть виставу Голодомор у постановці народного драмтеатру
Чернівчанам покажуть виставу Голодомор у постановці народного драмтеатру
irinamatsko (irinamatsko)
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Буковинец
Буковинец 28.11.2015 12:22:47
Термiново потрiбнi протестувальникi та голодувальникi, також напевно холодувальникi та шанувальникi ***оiв крут...Якщо хтось може здохнути перед тб-камерою, це буде дорожче...
Відповісти
Патриот
Патриот 28.11.2015 13:47:23
Користувач Буковинец: Термiново потрiбнi протестувальникi та голодувальникi, також напевно холодувальникi та шанувальникi ***оiв крут...Якщо хтось може здохнути перед тб-камерою, це буде дорожче...Пішов censored кацапське
Відповісти
Рулон Обоев
Рулон Обоев 28.11.2015 13:48:48
Кровавая кремлёвская хунта массово уничтожала украинцев в 30-ые годы прошлого века и сейчас продолжает это делать. В Кремле почти за сто лет ничего не изменилось. Государственная идеология-оголтелый фашизм, шовинизм и империализм. Истребление и угнетение соседних народов. Молдаване, чеченцы, грузины, украинцы, а сейчас и сирийцы стали жертвами обезумевших кремлёвских фанатиков, опьяневших от запаха человеческой крови. Куда смотрит мир? Почему молчит? Когда этот беспредел закончится?
Відповісти
Викторович Вячеслав
Викторович Вячеслав 28.11.2015 13:55:34
Зачем чтить украинских жертв кровавой геэбни, говорит вата, ведь жертвы были и в других частях союза. Это звучит также, если бы мы сказали евреям: зачем вспоминать холокост, ведь во время войны умирали не только евреи.
Відповісти
Касьян
Касьян 28.11.2015 14:07:35
Для користувача Буковинец: censored что тебе неймется накипь человеческая ты не буковинец ты censored.
Відповісти
Hevey
Hevey 28.11.2015 14:33:52
Для користувача Буковинец: Тварина ти комуняцько-кацапська!!!Коли ти і тобі подібні, вже залишете Україну в спокої?! Горіти вам у пеклі...
Відповісти
Рулон Обоев
Рулон Обоев 28.11.2015 15:02:28
Для користувача Рулон Обоев: Да да! Бей москалей! Градус ненависти повышай! Давай давай! Москалив на ножи! Да дА. Моя бабка пережила тот голодомор. И говорила что больше всех стучали друг на друга сами местные жебраки ,и ходили шарились и забирали последнее. А то что тот голобомор был во всем совке вам же тупым даунам не вдолбишь. Был красный террор ,37 год ,вторая мировая война, хатынь ,бабий яр ,катынь ,польская резня ,и т.д. НО! Мы все это пережили ,и надо идти дальше. Так нет же, надо поваышать градус ненависти к москалям ,повышать! Это уже было в германии . Там то же во всем евреев обвиняли. А чем все закончилось напомнить? Недонацисты недоэуропэйци...
Відповісти
Рулон Обоев
Рулон Обоев 28.11.2015 15:19:54
Для користувача Hevey: Ты одержимый фашист. Западная украина в то время вообще то была в составе других государств и империй ,и голодомор к ней имел такое же отношение как и взятие бастилии. Но это все меркнет по сравнению со святой ненавистью к москалям.Это ж какой повод лишний раз напомнить! Сталин ,Берия ,Каганович ,Троцкий этож все москальня. ТА пох! Главное ненависть. Любовь к украине измеряется ненавистью к москалям. Получается столетия тотального террора и истребления бедного украинского народа. Только вопрос ,почему до 1992 года население Украины непрерывно росло ,а за 24 года независимости сократилось на 10 миллионов человек ? Вот такая арифметика.
Відповісти
Не за вас за простой наро
Не за вас за простой наро 28.11.2015 15:23:32
Рулон Обоев в точку...А что на улице сейчас ГЕЙРОПЕЙДОВЦЫ?Голодомор это когда нет возможности поесть и отберают последнееЭ проведём паралель на цены в магазине и комунальные, ктото из здесь присущих задумались о тех кто прогорбатился всю жизнь:УЧИТЕЛЕМ, КАЧЕГАРОМ, ТЕХНИКОМ, ДВОРНИКОМ ... а счас получаеться ИХ ГОЛОВОЙ ТКНУЛИ В ОБЬЕДКИ, самые посещаемые магазины это секондхенды и копеечки.ОХ И АУКНУТСЯ ЕЩЁ НАМ вами сьеденые печеньки censored! Не за вас за простой народ обидно...
Відповісти
qwerty
qwerty 28.11.2015 15:24:07
Користувач Буковинец: Термiново потрiбнi протестувальникi та голодувальникi, також напевно холодувальникi та шанувальникi ***оiв крут...Якщо хтось може здохнути перед тб-камерою, це буде дорожче...+100500!!! проезжал сегодня возле памятника на перекрестке шевченко-русская. куча дорогих машин, толпа чиновников ,мусоров как собак нерезаных. представители очередной новой власти. сытые довольные смеющееся хари.видно жизнь удалась, у кормушки не голодают. и вся эта бимасса пришла отметиться у памятника. бо так трэба. а с понедельника снова к любимому корыту
Відповісти
изя
изя 28.11.2015 15:35:35
голодомор и холодомор всем майдаунам обеспечит нынешняя власть, можете не сомневаться. так и подохните с мыслью, что и тут вас москали наверное закатувалы.
Відповісти
йцукен
йцукен 28.11.2015 17:31:24
Для користувача Рулон Обоев: Для користувача qwerty: Для користувача Не за вас за простой народ обидно...: так измените что нибудь а не сопли разводите ,а то все у нас все знают только не летают!
Відповісти
Касьян
Касьян 28.11.2015 17:36:36
Для користувача изя: censored вас первых на ножи поставят так шо съешь казявку и беги изя беги.
Відповісти
Рулон Обоев
Рулон Обоев 28.11.2015 17:57:33
Для користувача Касьян: Вальцман арестовал Корбана,друга Коломойского. Гройсман и Гурвиц это поддержали,а Кернес и Рабинович-осудили. Это точно происходит на Украине? За всяких там Саакашвиль вообще молчу... Сначала сам слезь ,а потом других насаживай :-D
Відповісти
Касьян
Касьян 28.11.2015 19:34:30
Для користувача Рулон Обоев: во-во палехче тебе к изя
Відповісти
Невідомий
Невідомий 28.11.2015 20:40:43
у 1921-1923, 1932-1933 був Голодомор на Заходs? кажуть, був. Хто винен, чому не питаєте? у румунів, наприклад, в яких робите громадянство, у поляків, на яких з задоволенням працюєте, у австріяків, перед якими ладні на колінах стояти?
Відповісти
Макар
Макар 28.11.2015 22:49:27
Для користувача Рулон Обоев:Ха-ха,в точку,никого вальцманы с коломойскими спрашивать не будут,биомасса нужна для переворотов и достижения своих целей и сколька их там погибнет,гройсманам,яценюкам и турчиновым по барабану,обіцянка цяцянка - а дурневі радість.
Відповісти
Буковинец
Буковинец 28.11.2015 23:14:01
Для користувача Hevey: А ты, клоун, считаешь себя хозяином на Украине? Деньги есть? Недоразумение родителей...
Відповісти
изя
изя 29.11.2015 00:18:18
Користувач Касьян: Для користувача изя: censored вас первых на ножи поставят так шо съешь казявку и беги изя беги.рогатый, ты чего такой злой? Вальцман тебе мало платит пенсии, или жена не дает? Я то в Изгаеле отсижусь, а вот тебе тут рога пообламывают мои соплеменники, так что не мычи особо натужно, ничего не получится.
Відповісти
Касьян
Касьян 29.11.2015 00:30:42
Для користувача изя: твои соплеменники твари без бога черта ,а такие долго не живут,а тебе желаю не кончить с топором в башке от мирного араба .
Відповісти
Буковинец
Буковинец 29.11.2015 12:22:10
Для користувача Касьян: Користувач Касьян: Для користувача изя: твои соплеменники твари без бога  черта ,а такие долго не живут,а тебе желаю не кончить с топором в башке от мирного араба .Судя по твоему посту твой бог, которому ты молишься и есть еврей...
Відповісти
Касьян
Касьян 29.11.2015 12:48:47
Прочти внимательно....или проходи.
Відповісти
Рулон Обоев
Рулон Обоев 29.11.2015 13:16:49
Для користувача Буковинец: +++ Он просто не понимает сарказма. Таки да :-D
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user

Блоги

< >
Олександр
 1966
Укладання договорів: вимоги чинного законодавства Олександр Гермаковський

Популярні новини

Буковинця вдарив бик: через кілька годин чоловік помер у лікарні
Буковинця вдарив бик: через кілька годин чоловік помер у лікарні 28.06 18:13
  0   12873
На Буковині за добу - 3 потопельники
На Буковині за добу - 3 потопельники 30.06 12:01
  0   10944
Колишнього гендиректора лікарні на Буковині, який присвоїв гумдопомогу, взяли під варту
Колишнього гендиректора лікарні на Буковині, який присвоїв гумдопомогу, взяли під варту 01.07 17:30
  7   10623
Укртрансбезпека провела рейд на під’їзді до МПП Порубне
Укртрансбезпека провела рейд на під’їзді до МПП Порубне 15.06 15:10
  0   9245
На Буковині втопився 22-річний юнак
На Буковині втопився 22-річний юнак 13.06 15:24
  0   8455

Фоторепортажі

На Буковині відзначили День Конституції
На Буковині відзначили День Конституції
28 Чер 2022 о 13:38
  0   514
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на sinoptik.ua у Києві
Информер курса валют
© 2003 – 2022
Використання матеріалів pogliad.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на pogliad.ua.
Проект входить в медіагрупу

Фоторепортажі

На Буковині відзначили День Конституції
На Буковині відзначили День Конституції 28 Чер 2022 о 13:38
Ракетний удар по Кременчуку: в області оголошено день жалоби