
У Донецьку в результаті обстрілів загорілися житлові будинки, пише Кореспондент. По всьому місту чути потужні залпи з важких гармат.
"У диспетчерські служби і по телефону 101 від жителів надходять повідомлення про руйнування в результаті влучання снарядів і спалахи шести будинків по вулиці Стратонавтів в Київському районі, двох будинків по вулиці Айвазовського, одного будинку по вулиці Єршова і будинку по проспекту Кришталевого в Куйбишевському районі", - йдеться в повідомленні прес-служби Донецької міської ради.
У міськраді зазначили, що пожежники не можуть під'їхати до місць загорянь через активні бойові дії в цих районах. З цієї ж причини енергетики не можуть розпочати ремонт пошкоджених ліній в Куйбишевському та Київському районах.
Зазначається, що на сьогодні в Донецьку залишаються знеструмленими внаслідок бойових дій 5 п'ятиповерхових будинків, 1 дев'ятиповерховий і 1800 будинків приватного сектора. Крім того, без енергопостачання Північний водопровідний вузол, який живить водою жителів Київського і частково Куйбишевського районів.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар