
МВС почало запровадження програми "українського шерифа" в малих містах країни. Про це повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у середу, 23 вересня 2015 року, на виїзному засіданні уряду в Полтаві, пише Українська правда.
- МВС розпочало вже другу програму по запровадженню роботи поліцейських не тільки у великих містах, але й в маленьких містечках і селах. Це програма "українського шерифа". На місце дільничної міліції прийдуть нові поліцейські - не тільки в новій формі, на нових автомобілях, але в першу чергу з новим тренуванням, з новою філософією, новою політикою відношення до кожного громадянина, - наголосив Яценюк.
4 жовтня на Буковині почнуть прийом документів до патрульної поліції
- Ці так звані українські шерифи повинні знати кожну родину, кожну хату, кожну сім'ю на своїх дільницях в маленьких містечках, в селах, в районних центрах, - підкреслив він.
Для цієї програми уряд додатково передбачив у бюджеті 140 мільйонів гривень.
- Зараз міністр внутрішніх справ активно працює з нашими західними партнерами - нам допомагають Сполучені Штати Америки, Канада і країни-члени Європейського Союзу, щодо отримання фінансування для Національної поліції як на поточний, так і на наступний рік, - сказав прем'єр.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар