
25 жовтня Україна припиняє повітряне сполучення з Російською Федерацією. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Міністерства інфраструктури України.
"У зв’язку з ненаданням відповіді від Федерального агентства повітряного транспорту Російської Федерації (Росавіація) з поясненням причин обмеження польотів українським авіакомпаніям Державна авіаційна служба України прийняла рішення про повне припинення повітряного сполучення між Україною та РФ з 25 жовтня 2015 року", — сказано в повідомленні.
Як зазначається, така міра буде застосована до всіх російських авіакомпаній і діятиме до скасування заборон, введених авіаційною владою Російської Федерації стосовно українських авіакомпаній. Після скасування заборон російською стороною російські авіакомпанії, що не потрапили до санкційного списку, зможуть здійснювати польоти до України.
Про своє рішення Державіаслужба поінформувала Росавіацію 9 жовтня.
Нагадаємо, що 25 вересня Державна авіаційна служба України поінформувала російські компанії, із санкційного переліку, що їм не буде видано дозволи на виконання рейсів в українські міста з 25 жовтня. Санкції були запроваджені проти тих російських авіаперевізників, що порушують вимоги національного законодавства України, здійснюючи польоти до тимчасово окупованого Криму та через заборонені зони. Вжиті Державіаслужбою заходи передбачені міжурядовою угодою між Україною та Російською Федерацією про повітряне сполучення від 12 січня 1994 року.
Раніше міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що заборона польотів українських авіакомпаній з боку Росавіації є безпідставною.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар