
Правління ПАТ «Укрзалізниця» припинило повноваження Ігоря Бреуса на посаді виконувача обов’язків директора з пасажирських перевезень і сервісу.
Як повідомила прес-служба компанії, таке рішення було ухвалене 19 квітня на черговому засіданні правління.
«Приводом для цього стала поширена ЗМІ інформація про вкрай незадовільну ситуацію щодо організації роботи у пасажирському секторі залізничного транспорту», – пояснила своє рішення компанія, передає zaxid.net.
Також «Укрзалізниця» заявила, що прагне удосконалювати якість сервісу і «очиститися від будь-яких проявів корупції чи бездіяльності посадових осіб».
«На керівних посадах менеджмент компанії прагне бачити відповідальних, фахових, сумлінних та активних управлінців, які ефективно налагоджують виробничі процеси та викорінюють такі випадки, які кидають тінь на роботу компанії, підривають довіру до розпочатих реформ», – йдеться у повідомленні.
Зазначимо, що Ігор Бреус виконував обов’язки директора з пасажирських перевезень і сервісу з грудня 2015 року.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар