
Подільський районний суд Києва ухвалив рішення звільнити з в'язниці відомого акордеоніста Ігоря Завадського, засудженого до 13 років в'язниці за розбещення неповнолітніх, з утримання під вартою на поруки.
Про це у понеділок повідомив нардеп Микола Княжицький на своїй сторінці в соцмережі.
Звільнення Завадського стало можливим після того, як Апеляційний суд Києва скасував вирок, винесений Подільським райсудом Києва.
У справі стосовно артиста були виявлені серйозні порушення в першій інстанції. Тому вона була передана на повторний розгляд. Відомого акордеоніста випустили на поруки.
Нагадаємо про те, що в липні 2014 року Подільський районний суд Києва засудив Завадського до 13 років позбавлення волі за розбещення неповнолітніх.
Адміністратора Завадського суд засудив до 7 років ув'язнення, а водія акордеоніста - до 3 років обмеження волі.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар