• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Робота
Pogliad.ua – Вівторок, 07 Лютого 2023
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Пропозиції 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

Влада РФ відправляє біженців з Донбасу в Сибір і Магадан

Україна
15.09.2014 | 08:35
9
1810
Коментувати
Поділитись
Facebook Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
Влада РФ відправляє біженців з Донбасу в Сибір і Магадан
Біженців з Донбасу Москва відправляє у Сибір і Магалу
uainfo.org
A A A

Біженців з Донбасу, які прибувають до Криму і низки російських регіонів, з місць тимчасового розміщення будуть перенаправляти у Сибір, на Далекий Схід і на крайню Північ. Відповідні рекомендації містяться у постанові уряду РФ №926 від 12 вересня за підписом прем'єра Дмитра Медведєва.

Громадян України, "які прибувають на територію РФ в екстреному порядку", спочатку будуть направляти в тимчасові пункти розміщення біженців. У свою чергу органам держвлади в Криму, Бєлгородській, Брянській, Воронезькій, Курській, Ленінградській, Московській та Ростовській областях, а також у Москві, Санкт-Петербурзі та Севастополі "рекомендовано орієнтувати громадян України на переїзд в інші суб'єкти РФ, в т.ч. які реалізують на своїй території Держпрограму щодо сприяння добровільному переселенню співвітчизників, що проживають за кордоном".

Українцям, які втікають до Росії, дозволили працювати за квотами

Як відомо, ця програма діє в основному в соціально депресивних регіонах РФ і передбачає переселення на крайню Північ, Сибір і Далекий Схід.

Згідно з документом, пункти тимчасового утримання біженців "повинні використовуватися для перебування громадян України тільки на термін, необхідний для організації їх подальшого прямування до іншого суб'єкта федерації, але не більше, ніж на 3 доби", інформує "Українська правда".

Теги: біженці – Україна – Росія – Магала – Донбас – Схід – Сибір

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

Харчування в чернівецьких школах та садках для дітей учасників АТО буде безкоштовним
Харчування в чернівецьких школах та садках для дітей учасників АТО буде безкоштовним
До Чернівецької області прибули ще 15 переселенців з Донеччини
До Чернівецької області прибули ще 15 переселенців з Донеччини
На місці розстрілу колони переселенців знайшли 15 тіл
На місці розстрілу колони переселенців знайшли 15 тіл
Терористи вбили десятки біженців на Луганщині
Терористи вбили десятки біженців на Луганщині
Світлана Шпуняр
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
34
34 15.09.2014 07:23:58
Вітаю усіх біженців!Скоро заживете як "люди".Тішуся з того,що будете жити у теплих,сонячних регіонах.Ваше пакращення попереду.нехай щастить усім вам!!!
Відповісти
123321
123321 15.09.2014 07:48:08
Молдці таки дончани, от сильні та розумні люди. Воно так і треба. Вибороли таки своему вождю Януковичу, вічне життя в Сочі, а самі в Магадан. От де героям слава. Самі луганські та донецькі в сибир соплі морозити, а батько їх, Віктор Федорович, щоб під пальмою спав, з рідними синочками. Вічна слава такому народу....
Відповісти
123321
123321 15.09.2014 07:49:05
Ну зачем секретный приказ оглашать на весь мир, и это не правда. Для Лугaндoнцeв лично Вова Пу приготовил лучшие места в Барвихе, для детей их безплатно обучение в МеГеУ, зарплаты платят и без ходьбы на работу, а пенсии...,о них даже не говорю, сразу можно купить Москвич 412. Все дружно в Раиссю! Ура, товарищи!!
Відповісти
123321
123321 15.09.2014 07:50:07
Люди не рассказывайте censored такие страхи, пусть едут в Рашку... там хорошо укрСМИ же врут.... там очень хорошо... А то ЭТИ поедут в другую область нашей Неньки и будут там размахивать флагами Аквафреш и кричать Раасеееяяя, путь едут, скатертью дорожка.... Надо наоборот рассказывать, как хорошо РФ заботиться о приезжих из Донбасса.... Им же тутачки п***о, а там хорошо, там добрый царь, он им поможет...
Відповісти
Реаліст
Реаліст 15.09.2014 08:23:00
УРА !!!" РАША " - для censored !!!красота !!!Сибір, морози, чурки-китайці ... КУРОРТ !!!ВАЛІТЬ censored.. ВСІ ПУТІНСЬКІ ІДІОТИ !!!
Відповісти
Майк
Майк 15.09.2014 08:31:19
Користувач 123321: Люди не рассказывайте censored такие страхи, пусть едут в Рашку... там хорошо укрСМИ же врут.... там очень хорошо... А то ЭТИ поедут в другую область нашей Неньки и будут там размахивать флагами Аквафреш и кричать Раасеееяяя, путь едут, скатертью дорожка.... Надо наоборот рассказывать, как хорошо РФ заботиться о приезжих из Донбасса.... Им же тутачки п***о, а там хорошо, там добрый царь, он им поможет...Коли тобі в хату прилетить снаряд, побачимо як твоя сensored буде п'ятами накивати кудись подалі. Добре сидіти під мирним небом і базікати.
Відповісти
ната
ната 15.09.2014 08:51:23
Для користувача 123321:шо вони собі виберуть то будуть мати..біда більше в тому що собі вибрали ми..чи під носом не видно нічого?rhfot ,краще б бачили як вас нова влада тішить сюрпризами..
Відповісти
гость
гость 15.09.2014 10:44:36
Для користувача 123321: Никого никуда насильно не отправляет, ни в какой Магадан. Тебя и тебе подобных как зомбировали, так и дальше зомбируют. А ты тут от дешёвых россказней из штанов выпрыгиваешь от радости, как у "них" всё п***о, а у тебя всё будет только хорошо.В первый майдан, хрЮщенко энд компани, тоже красиво рассказывали сколько они хорошего сделают для простых людей. Много сделали.?? Посмотри на списки кандидатов блока порошенко - знов любі друзі, как и в других партиях - почти все теже "честные лица" В очередной раз тебе подобных на энное время отвлекли от ситуации в экономике и политики в стране "светлой" новостью
Відповісти
Микола
Микола 15.09.2014 18:31:13
Для користувача гость: с одним только отличием все стает на много хуже чем было,а"свидомые"продолжают радоваться что в России п***о когда у на полная ж*па!ведь главное что у соседей хуже!..а на счет новости..неужели есть те люди которые верят в эту ересь?тогда мне вас жаль!
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user

Блоги

< >
Олександр
 5466
Укладання договорів: вимоги чинного законодавства Олександр Гермаковський

Популярні новини

Три кілометри лісового шляху з’єднають два гірських села на Буковині
Три кілометри лісового шляху з’єднають два гірських села на Буковині 20.01 15:53
  0   7361
Поліцейські Буковини просять допомогти встановити особу померлого чоловіка
Поліцейські Буковини просять допомогти встановити особу померлого чоловіка 13.01 14:49
  0   7252
Чернівціобленерго оштрафували за несправедливі графіки відключення світла
Чернівціобленерго оштрафували за несправедливі графіки відключення світла 17.01 16:47
  2   7251
Застосував кайданки і вдарив по обличчю: на Буковині повідомили про підозру патрульному
Застосував кайданки і вдарив по обличчю: на Буковині повідомили про підозру патрульному 01.02 17:32
  1   5440
Двох мешканців Буковини посадили за вбивство 52-річного покупця авто
Двох мешканців Буковини посадили за вбивство 52-річного покупця авто 27.01 17:12
  0   5344

Фоторепортажі

Пожежу на хімзаводі у Чернівцях гасили 14 одиниць техніки та 45 рятувальників
Пожежу на хімзаводі у Чернівцях гасили 14 одиниць техніки та 45 рятувальників
Сьогодні о 15:31
  0   88
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на sinoptik.ua у Києві
Информер курса валют
© 2003 – 2023
Використання матеріалів pogliad.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на pogliad.ua.
Проект входить в медіагрупу

Фоторепортажі

Пожежу на хімзаводі у Чернівцях гасили 14 одиниць техніки та 45 рятувальників
Пожежу на хімзаводі у Чернівцях гасили 14 одиниць техніки та 45 рятувальників Сьогодні о 15:31
На Буковині ліквідували канал збуту амфетаміну в особливо великих розмірах
На Буковині ліквідували канал збуту амфетаміну в особливо великих розмірах Сьогодні о 15:08
СБУ викрила посадовців Чернівецької митниці на масштабній корупції
СБУ викрила посадовців Чернівецької митниці на масштабній корупції 03 Лют 2023 о 15:11

Відеорепортажі
