
Президент Туреччини Реджеп Ердоган вибачився перед президентом Росії Володимиром Путіним за збитий восени 2015 року російський бомбардувальник Су-24. Про це сьогодні, 27 червня повідомив прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков.
"Президентом Російської Федерації Путіним отримано послання президента Туреччини Ердогана, в якому турецький лідер висловив свою зацікавленість у врегулюванні ситуації, пов'язаної з загибеллю російського військового літака", - сказав він.
"Глава турецької держави в посланні висловив своє співчуття і глибокий жаль родині загиблого російського пілота, і сказав: "Вибачте", - зазначив Пєсков.
За словами прес-секретаря Путіна, президент Туреччини заявив про готовність зробити все можливе для відновлення традиційно дружніх відносин між Туреччиною і Росією і спільно боротися з тероризмом.
"Ердоган висловлює глибокий жаль з приводу події і підкреслює готовність зробити все можливе для відновлення традиційно дружніх відносин між Туреччиною і Росією, а також спільно реагувати на кризові події в регіоні, боротися з тероризмом", - додав він.
Нагадаємо, турецькі F16 збили російський літак, коли той порушив військовий простір країни. Судну робили 10 попереджень, однак пілоти не відреагували.
Джерело: ТСН
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар