Засновник "Вконтакте" Павло Дуров не з'явився на допит в Головне слідче управління Слідчого комітету РФ по Санкт-Петербургу. Допит мав проходити в рамках розслідування гучної справи про наїзд на поліцейського в центрі Петербурга.

Засновник однієї з найбільших соціальних мереж притягувався до справи як свідок. Слідчі висловили сподівання, що неявка Павла Дурова є непорозумінням і не стане причиною переведення голови "ВКонтакте" до числа підозрюваних.

Вконтакте - найпопулярніша в Україні соцмережа

За заявою прес-служби слідчого управління, правоохоронним органам нічого не відомо про поточне місцезнаходження Павла Дурова. За повідомленням джерел, близьких до керівництва компанії, засновник соцмережі залишив Росію, передає телеканал "100ТВ". Найбільш вірогідним місцем перебування Дурова називається Швейцарія, інформує "Газета по-українськи".

Нагадаємо, резонансне ДТП сталося на початку квітня. Наїзд був здійснений після злісного порушення правил дорожнього руху та ігнорування законних вимог співробітника ДІБДР зупинитися. Інспектор дорожньо-патрульної служби Вадим Забєлін отримав численні забої, травми обох ніг і руки. У ході слідства Забєлін упізнав у водії іномарки Павла Дурова.
Джерело: Gazeta.ua