
Враховуючи посилену охорону державного кордону та проведення заходів з протидії контрабанди тютюнових виробів та переміщення незаконнних мігрантів через державну межу, прикордонники Чернівецького загону нагадують буковинцям про обмеження, які діють на території прикордонних районів області.
Постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 року № 1147 «Про прикордонний режим» в межах відповідальності Чернівецького прикордонного загону визначено 9 контрольованих прикордонних районів, а саме: Вижницький, Герцаївський, Глибоцький, Кельменецький, Новоселицький, Путильський, Сокирянський, Сторожинецький райони Чернівецької області та Верховинський район Івано-Франківської області.
Згідно чинного законодавства у прикордонній смузі діє особлива система режимних заходів, які стосуються правил в’їзду, тимчасового перебування, проживання, пересування громадян України та інших осіб, провадження робіт, обліку та тримання на пристанях, причалах та ін.. Це, власне, і є прикордонний режим.
Контроль за додержанням прикордонного режиму у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі здійснює Державна прикордонна служба у взаємодії з органами внутрішніх справ.
Громадяни України та іноземці на територіях, де діє прикордонний режим, зобов’язані пред’являти відповідні документи, що посвідчують їхню особу та підтверджують законність перебування.
З метою виявлення порушень, уповноважені прикордонники та представники органів внутрішніх справ мають право, у разі потреби зупиняти та оглядати транспортні засоби.
Полювання у смузі місцевості між лінією державного кордону та лінією прикордонних інженерних споруд забороняється.
Крім того, авіаційні роботи, будь-яке будівництво, вирубка лісу, водокористування, геологічні, дорожні та інші дослідження в межах прикордонної смуги, а також гідротехнічні, землевпорядні, меліоративні та інші роботи, пов’язані із зміною водного режиму прикордонних річок, озер та інших водойм, відео-, кіно- та фотознімання місцевості, туристичні подорожі і стрибки з усіх видів парашутів проводяться тільки після інформування органу охорони державного кордону Держприкордонслужби, у зоні відповідальності якого провадиться така діяльність, із зазначенням початку і строку її провадження, прізвища, імені та по батькові осіб, що провадитимуть діяльність.
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Оставить комментарий