
Буковинці вперше виступили на Кубку Італії з армспорту. На «Coppa Italia 2013» в місті Брешія відзначилися Маріус Байка та його учень Максим Попов. Обидва змагалися у вищому дивізіоні та здобули три нагороди.
– У всіх категоріях учасників ділили на три дивізіони. Мені радили спробувати свої сили у другому дивізіоні, та я вирішив, що ми з Максимом Поповим будемо змагатися у вищому дивізіоні. Максимові вдалося виграти дві номінації. А я на ліву руку дійшов до фіналу, а на праву трохи не пощастило: у першому ж колі жереб звів з фаворитом, з яким двобій тривав десь 5 хвилин. Дуже важкий поєдинок був. Ми віддали стільки сил, що в підсумку обидва вибули з боротьби на перших етапах, - розповідає президент обласної федерації армспорту Маріус Байка. – Взагалі боротися було досить складно, італійські спортсмени досить сильні, їхньою технічною особливістю є те, що майже 90% із них у поєдинку використовують прийом «верх», а «крюк» застосовують лише 10%. У нас же ці техніки використовують практично однаково.
Обидва спортсмени кажуть, що такі міжнародні змагання дають величезний досвід і у технічному, і у психологічному плані: чужа країна, інша техніка боротьби – все це загартовує.
Наразі спортсмени відпочивають перед підготовкою до наступних змагань.
Уляна ДЕЛІКАТНА
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Оставить комментарий