
Чернівчани цікавилися у міського голови болючими міськими проблемами, зокрема, чому спочатку тариф на проїзд у маршрутках зростає до 3,50 грн., а вже потім перевізники мають виконати умови з покращення якості перевезень та вивчення пасажиропотоку і що буде, якщо тарифи піднімуть, а перевізники свої зобов’язання не виконають? Про це йшлося під час чат-конференції на порталі БукІнфо.
- У рішенні виконавчого комітету прописаний запобіжник. На тих маршрутах, де перевізники в односторонньому порядку відмовляться дотримуватися Меморандуму, діятиме тариф – 3 грн. за одну поїздку. Чому тариф пропонують ввести з 1 вересня, а перевізникам дають змогу виконати свої зобов’язання до нового року? Все прозоро. Прилади GPS-моніторингу і обліку пасажиропотоку перевізники встановлюють у своїх автобусах власним коштом. Тому і виробника цих приладів перевізники обирали самі. Технічні умови до цих приладів були також одним із пунктів меморандуму і довго погоджувалися. Виробник – серйозна ІТ-компанія, офіс якої є у Чернівцях. Зважаючи на обсяги замовлення, виробник фізично встигає його виконати до нового року. Працювати на старому тарифі до нового року перевізники не погоджуються і наводять для цього суттєві аргументи. Чернівчани також бачать, що технічний стан автобусів погіршується з кожним днем. Ризикувати життям людей вважаю недопустимим, – заявив Олексій Каспрук.
Міський голова також пояснив, чому поки що неможливо безкоштовно перевозити у маршрутках всіх пенсіонерів та інших пільговиків.
- Змусити перевізників безкоштовно перевозити 70 тисяч чернівецьких пенсіонерів і ще зо 10 тисяч інших пільговиків, як свого часу намагалися робити за так званими соціальними квитками – це безглуздя, голий популізм, який може призвести лише до колапсу громадського транспорту у Чернівцях. Пасажирські перевезення – це такий же бізнес, як і решта. Тому вимагати безкоштовно когось возити, це рекет з боку влади до підприємців, які працюють у цій галузі. Звичайно, що багато пільгових категорій громадян, які мають низькі доходи, мають заслужене право на підтримку держави, громади. Моє тверде переконання, що це повинна бути адресна допомога, яку людина сама має визначати як їй витрачати, – зазначив Олексій Каспрук.
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Оставить комментарий